Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 stycznia 2023, 17:45

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 27 stycznia 2023 roku

Prezentujemy Wam gry, które możecie obecnie odebrać bezpłatnie lub przetestować. Wśród nich znajdziecie m.in. Endless Space, Hell Is Others i Scarlet Nexus (darmowy weekend).

Źródło fot. Mischief
i

Przejrzeliśmy dla Was oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo przetestować lub na stałe przypisać do swoich kont.

UWAGA: Część z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Steam

Stewart The Fox – darmowa gra

Stewart The Fox to trójwymiarowa platformówka, w której wcielamy się w tytułowego lisa. Naszym zadaniem jest przemierzanie kolejnych etapów, pokonywanie przeszkód oraz walka z napotkanymi przeciwnikami.

Stewart The Fox na Steamie

Endless Space – do odebrania za darmo

Endless Space to strategia 4X osadzona w przyszłości w odległej galaktyce. Celem rozgrywki jest pokierowanie jedną z ośmiu dostępnych ras oraz zdominowanie pozostałych nacji. Aby odebrać tytuł, musicie połączyć swoje konto na stronie studia Amplitude ze Steamem. Szczegółową instrukcję znajdziecie tutaj.

Oficjalna strona Amplitude

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 27 stycznia 2023 roku - ilustracja #1
Źródło: Amplitude .

Epic Games Store

Adios – do odebrania za darmo

Adios to gra przygodowa, w której wcielamy się w farmera świadczącego usługi dla mafii. Pewnego dnia postanawia on zerwać współpracę. Skutkuje to wizytą płatnego mordercy, a naszym zadaniem jest przekonanie oprawcy do darowania nam życia. Produkcję można odebrać za darmo do 2 lutego do godziny 17:00 naszego czasu.

Adios w Epic Games Store

Hell Is Others – do odebrania za darmo

Hell Is Others to strzelanka z widokiem z góry. Tytuł przenosi nas do dystopijnego Century City, gdzie walutą jest krew. Główny bohater, Adam Smithson, próbuje unikać przemocy, sytuacja ulega jednak zmianie, gdy otrzymuje on od nieznajomego drzewko bonsai. Produkcję można odebrać za darmo do 2 lutego do godziny 17:00 naszego czasu.

Hell Is Others w Epic Games Store

Darmowe weekendy

  1. Scarlet Nexus

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej