Starfield z lepszą wydajnością na PC; sterowniki AMD Adrenalin Edition 23.8.2 już dostępne

AMD wypuściło nowe sterowniki dla swoich kart graficznych. Poprawiają one wydajność Starfielda.

futurebeat.pl

Agnieszka Adamus

Starfield z lepszą wydajnością na PC; sterowniki AMD Adrenalin Edition 23.8.2 już dostępne, źródło grafiki: Unsplash | Maxence Pira.
Starfield z lepszą wydajnością na PC; sterowniki AMD Adrenalin Edition 23.8.2 już dostępne Źródło: Unsplash | Maxence Pira.

Już za kilka godzin nabywcy edycji Premium otrzymają dostęp do Starfielda. W związku z rychłą premierą gry AMD wypuściło nowe sterowniki graficzne. Dzięki nim najnowsza produkcja Bethesdy ma działać najlepiej jak to tylko możliwe.

Taki ruch nie powinien nikogo dziwić. Pod koniec czerwca świat obiegła bowiem informacja, że AMD zostało ekskluzywnym partnerem technologicznym Bethesdy przy Starfieldzie.

AMD Software: Adrenalin Edition 23.8.2 zaoferuję poprawę wydajności gry na kartach graficznych AMD Radeon RX 7000 i 6000. Szczególnie zauważalne ma to być w dwóch modelach – RX 7900XTX i RX 7900XT. W przypadku Starfielda działającego w 4K udało się osiągnąć o 16% lepszy wynik, niż na poprzedniej wersji sterowników.

Jeśli jesteście zainteresowani dokładną listą modeli kart graficznych, na których dostępna jest aktualizacja AMD Software: Adrenalin Edition, to możecie znaleźć ją tutaj.

Osoby przymierzające się do zakupu podzespołów od AMD i nie mające Starfielda, mogą skorzystać z promocji. W jej ramach, do wybranych procesorów oraz kart graficznych dołączana jest właśnie najnowsza produkcja Bethesdy. Jeśli nie jesteście przekonani, to warto zwrócić uwagę na recenzję – średnia ocen wersji na PC w serwisie Metacritic wynosi obecnie 88%.

Podobało się?

0

Agnieszka Adamus

Autor: Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
5
12
19
26

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Technologiczne

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl