Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 października 2020, 13:34

Starfield - Bethesda pracuje nad nowym systemem animacji dla gry

Starfield otrzyma nowy system animacji. Główny programista w Bethesda Maryland zamieścił takową informację na swoim profilu w serwisie LinkedIn. Po wypłynięciu tej wiadomości notka została usunięta.

W SKRÓCIE:
  1. Starfield otrzyma zbudowany od zera system animacji.
  2. Informacja pojawiła się na profilu głównego programisty w studiu Bethesda Maryland - Erica Brauna.

Wygląda na to, że Starfield faktycznie zaprezentuje lepszą jakość niż ostatnie gry Bethesdy. Nadchodzące RPG zaoferuje przebudowany od podstaw system animacji, co zdradził usunięty już wpis starszego programisty studia Bethesda Maryland - Erica Brauna.

Braun w swoim portfolio zdradził, że od pięciu lat pracuje w Bethesdzie i jego głównym zadaniem jest napisanie od zera systemu animacji, który wykorzystany będzie w Starfield.

Notka została usunięta, gdy zrobiło się o niej głośno, więc możemy założyć, że jest prawdziwa, co powinno ucieszyć wszystkich fanów Bethesdy, którym jednak przeszkadza technologiczne zacofanie dewelopera.

Nowy system animacji, w połączeniu z lepszą oprawą wizualną, pozwoli Bethesdzie nieco nadrobić dystans do najładniejszych tytułów na rynku. Oczywiście zapowiedzi i przecieki to jedno, a jak faktycznie będzie wyglądał Starfield (oraz jak będzie działał), to zupełnie dwie różne kwestie. Przypominam, że Skyrim według zapowiedzi także miał oferować przebudowany system animacji i nową wersję silnika. Jak wyszło - wszyscy wiemy.

  1. Bethesda Softworks – strona oficjalna