Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 stycznia 2012, 07:23

autor: Hed

Star Wars: The Old Republic – system dziedzictwa pozwoli założyć... rodzinę

Poznaliśmy szczegóły jednego z zabawniejszych dodatków do gry Star Wars: The Old Republic – systemu dziedzictwa. Dzięki niemu użytkownicy będą mogli powiązać swoich bohaterów i stworzyć z nich prawdziwą... rodzinę.

Star Wars: The Old Republic – system dziedzictwa pozwoli założyć... rodzinę  - ilustracja #1

James Ohlen, jeden z producentów z firmy BioWare, opowiedział w rozmowie z serwisem Gamespot o systemie Legacy, który zostanie dodany do gry w przyszłości. „Chcieliśmy rozwiązania, które zachęciłoby graczy do tworzenia innych postaci i poznawania pozostałych linii fabularnych”, wyjaśnił deweloper. Dodatek pozwoli graczom powiązać ze sobą posiadanych bohaterów, tworząc coś na kształt rodzinnego drzewa genealogicznego.

Będziesz mógł określić rodzaj relacji, jakie panują między postaciami”, dodaje Ohlen. Mówimy o takich opcjach jak rodzeństwo, syn, ojciec, przyjaciel rodziny lub partner. Po ustawieniu powinowactwa będziemy zyskiwać punkty i poziomy w zakresie systemu dziedzictwa, które pozwolą odblokować umiejętności, perki i inne dodatki. Skorzystają z nich wszystkie postacie związane z danym drzewkiem pokrewieństwa.

System Legacy jest dostępny w grze w podstawowej wersji (od 30 poziomu). Firma BioWare zamierza rozwinąć go w pełni w nadchodzących aktualizacjach. Pełnoprawne rozwiązanie zostanie wprowadzone w drugim dużym patchu do gry, którego można spodziewać się w marcu tego roku. W tym tygodniu pojawi się pierwsza z większych aktualizacji – dodatek o nazwie Rise of the Rakghouls (1.1).