Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lutego 2019, 12:08

autor: Adrian Werner

EA potwierdza: Star Wars Jedi Fallen Order ukaże się jesienią tego roku

Firma Electronic Arts potwierdziła, że jesienią tego roku ukaże się Star Wars Jedi: Fallen Order, czyli gra akcji w realiach Gwiezdnych wojen od autorów cyklu Titanfall.

W Gwiezdne wojny od autorów serii Titanfall zagramy jesienią. - Star Wars Jedi Fallen Order ukaże się jesienią tego roku - wiadomość - 2019-02-06
W Gwiezdne wojny od autorów serii Titanfall zagramy jesienią.
STAR WARS JEDI: FALLEN ORDER W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Respawn Entertainment
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: jesień 2019 r.

Wczoraj wieczorem firma Electronic Arts zorganizowała konferencję w celu omówienia sprawozdania finansowego. Poza podsumowaniem wyników wydawca sporo czasu poświęcił planom na przyszłość.

EA potwierdziło, że Star Wars Jedi: Fallen Order ukaże się jeszcze w tym roku. Premiera ma nastąpić jesienią. Wcześniej mowa była o okresie świątecznym, więc wszystko wskazuje na to, że gra trafi do sprzedaży trochę wcześniej niż pierwotnie planowano.

Wykorzystanie przez EA licencji Gwiezdnych wojen pozostawia na razie dużo do życzenia. - Star Wars Jedi Fallen Order ukaże się jesienią tego roku - wiadomość - 2019-02-06
Wykorzystanie przez EA licencji Gwiezdnych wojen pozostawia na razie dużo do życzenia.

Przypomnijmy, że nad Star Wars Jedi: Fallen Order pracuje studio Respawn Entertainment, czyli zespół znany z wyśmienitej serii Titanfall. Gra osadzona będzie między trzecim a czwartym epizodem filmowej sagi. Wcielimy się w Jedi, który przetrwał masakrę zainicjowaną przez imperatora Palpatine’a i jego Rozkaz 66. W planach są wersje na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Fani ostrzą sobie zęby na Star Wars Jedi: Fallen Order, gdyż do tej pory Electronic Arts nie zachwycało wykorzystaniem licencji Gwiezdnych wojen. Co jednak ciekawe, będąca właścicielem marki korporacja Disney jest zadowolona ze współpracy z wydawcą. Jej prezes Bob Iger, przyznał, że jego firma kiepsko radziła sobie na rynku gier i wolą zostawić to podmiotom z większym doświadczeniem w tej kwestii.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Star Wars Jedi: Upadły zakon

Star Wars Jedi: Upadły zakon