Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2018, 21:10

Star Wars: Battlefront 2 otrzyma zawartość z wojen klonów

Podczas swojej konferencji przy okazji targów E3 firma Electronic Arts ujawniła, że nowa zawartość w grze Star Wars: Battlefront 2 skupi się nie tylko na filmie Han Solo: Gwiezdne wojny - historie, ale też na tzw. wojnach klonów.

Nowa zawartość to m.in. mapa na Geonosis – największa lokacja spośród dotychczas dostępnych w grze. - Star Wars: Battlefront 2 otrzyma zawartość z wojen klonów - wiadomość - 2018-06-10
Nowa zawartość to m.in. mapa na Geonosis – największa lokacja spośród dotychczas dostępnych w grze.

Podczas konferencji EA Play, która rozpoczęła tegoroczne targi E3, poznaliśmy nie tylko informacje na temat nowych tytułów „Elektroników”, ale też szczegóły o dodatkach do tych już wydanych. Electronic Arts ujawniło m.in. detale kolejnego sezonu w Star Wars: Battlefront 2. Gdy deweloperzy skończą już implementować zawartość z filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie, który miał swoją premierę w ubiegłym miesiącu, w grze pojawią się postaci i lokacje z tzw. wojen klonów, dziejących się na pograniczu drugiego i trzeciego epizodu. W produkcji EA DICE w omawianym sezonie zobaczymy m.in. Obi-Wana Kenobiego, Anakina Skywalkera oraz Generała Grievousa. Ponadto nie zabraknie nowych map – m.in. największej z dotychczasowych lokacji na planecie Geonosis, znanej z filmowego Ataku klonów.

  1. Recenzja gry Star Wars: Battlefront II – blasterem w stopę
  1. Oficjalna strona internetowa gry Star Wars: Battlefront 2
  2. Oglądaj z nami konferencję Electronic Arts na E3

Ostatnia aktualizacja: 2018-06-09

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Star Wars: Battlefront II

Star Wars: Battlefront II