Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 11 października 2019, 16:13

Star Wars 9 wkrótce z trzecim zwiastunem

W przyszłym tygodniu ma pojawić się kolejny zwiastun filmu Gwiezdne wojny: Skywalker – Odrodzenie. Informacja pochodzi od agenta reprezentującego Johna Boyegę, czyli filmowego Finna w trzeciej trylogii kosmicznej sagi.

Przyszły tydzień przyniesie ze sobą trzeci zwiastun dziewiątego epizodu. - Star Wars 9 wkrótce z trzecim zwiastunem - wiadomość - 2019-10-11
Przyszły tydzień przyniesie ze sobą trzeci zwiastun dziewiątego epizodu.

Minęło nieco czasu od ostatniej prezentacji filmu Gwiezdne wojny: Skywalker – Odrodzenie, a do premiery finalnej części nowej trylogii Star Wars pozostały dwa miesiące. Jednak wcześniej zapewne otrzymamy kolejne materiały, z czego jeden być może zobaczymy już wkrótce. Femi Oguns, agent reprezentujący aktora Johna Boyegę (grającego zbuntowanego szturmowca Finna), zamieścił na Instagramie informację o publikacji kolejnego materiału z dziewiątego epizodu. Nowy zwiastun ma zostać pokazany podczas poniedziałkowej emisji programu Monday Night Football, tak jak miało to miejsce w przypadku trailerów dwóch poprzednich części.

Niestety, oświadczenie Ogunsa nie zostało jeszcze potwierdzone przez Disneya lub Lucasfilm. Według innych pogłosek (via Star Wars News Net) materiał rzeczywiście ma pojawić się w poniedziałek, tyle że nie 14, a 21 października. Tak czy owak, nie będziemy długo czekać na trzeci trailer. Gwiezdne wojny: Skywalker – Odrodzenie zadebiutuje 19 grudnia tego roku jako zwieńczenie historii Skywalkerów. Wciąż jednak nie znamy zarysu fabuły, aczkolwiek zwiastun z D23 Expo zdradził co nieco na jej temat, a wcześniej poznaliśmy przybliżoną długość obrazu. Nie będzie to też koniec filmowych Gwiezdnych wojen: na horyzoncie czai się serial o Obi Wanie Kenobim oraz The Mandalorian, a w planach jest też kolejna trylogia.

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat, ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GOL-em rozpoczął w 2015 roku, pisząc w newsroomie growym, a następnie również filmowym i – o zgrozo! – technologicznym (nie zabrakło też udziału w encyklopedii gier). Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Nie pytać o kwestie związane z grafiką – po kilku godzinach autor potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej