Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 czerwca 2019, 19:42

autor: Entelarmer

Square Enix zapowiada Outriders - zobacz pierwszy teaser trailer

Firma Square Enix udostępniła krótki zwiastun gry Outriders. Materiał nie zdradza wiele, ale zapowiada ujawnienie tytułu na tegorocznych targach E3.

AllegroGG Wszystko dla Graczy

Ponad rok temu firma Square Enix zarejestrowała znak towarowy Outriders, lecz od tego czasu nie usłyszeliśmy nic na ten temat. Wygląda jednak na to, że oczekiwanie wkrótce dobiegnie końca. Wydawca opublikował krótki filmik promujący ten projekt z datą 10 czerwca, kiedy to odbędzie się konferencja Square Enix na targach E3 2019. Tam też zapewne zobaczymy zapowiedź gry. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

Filmik nie jest bogaty w informacje, ale wyraźnie pokazuje, że Outriders zostanie osadzony w świecie przyszłości. Z wpisów na Twitterze wynika, że gracze udadzą się w podróż na planetę Enoch z misją, która zaważy na losach rodzaju ludzkiego. Pojawiają się też domysły, że jest to nowa strzelanka polskiego studia People Can Fly, tworzona we współpracy ze Square Enix. Nie są to pierwsze spekulacje na ten temat. Podobne pogłoski pojawiły się zaraz po ujawnieniu wspomnianego znaku towarowego, zarejestrowanego przecież w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej. Potwierdzałby to fragment kodu strony – „Square Enix External Studios” sugeruje, że za projekt odpowiada zewnętrzne studio. Czymkolwiek jednak nie jest Outriders, więcej o grze dowiemy się za tydzień.

Wkrótce przekonamy się, co takiego szykuje dla nas Square Enix. - Square Enix zapowiada Outriders - zobacz pierwszy teaser trailer - wiadomość - 2019-06-03
Wkrótce przekonamy się, co takiego szykuje dla nas Square Enix.