Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 listopada 2023, 20:59

Sprawdzone słuchawki w promocjach Cyber Monday! Takie ceny to rzadkość

Z okazji Cyber Monday w bardzo dobrych cenach nabędziecie wiele modeli słuchawek. Jest to więc idealna okazja na zakupy.

Źródło fot. Jabra
i

Dziś Cyber Monday, czyli święto internetowych zakupów. W związku z tym w niższych cenach zakupicie obecnie szeroki zakres rodzajów słuchawek – w tym douszne oraz nauszne. Jest więc w czym wybierać.

Jabra Elite 4 Active za 240 zł

W Media Expert dostępna jest promocja na słuchawki Jabra Elite 4 Active. Z kodem CYBERMONDAY zapłacicie za nie 240 zł.

Jabra Elite 4 Active w Media Markt

Jabra Elite 4 Active to douszne, bezprzewodowe słuchawki, które będą idealną opcją dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, by można je było komfortowo nosić bez obawy, że wypadną one z uszu. Jednocześnie są one odporne na pot i wodę, więc nie trzeba się martwić o panujące warunki atmosferyczne.

Model ten oferuje opcję tłumienia hałasu, która blokuje niechciane dźwięki i pozwala skupić się na muzyce. Jeśli jednak będzie wymagać tego sytuacja, to możecie uruchomić tryb podsłuchiwania otoczenia. Dodatkowo da się również korzystać z jednej słuchawki w trybie mono.

Ustawienia urządzenia można zmieniać przy pomocy aplikacji Jabra Sound+. Z jej pomocą między innymi dostosujecie dźwięk do własnych preferencji.

Promocja na słuchawki na Cyber Monday

  1. Słuchawki (douszne, bezprzewodowe) Jabra Elite 10 – 600 zł (cena z kodem CYBERMONDAY), Media Markt
  2. Słuchawki (nauszne, bezprzewodowe) Akg K240MKII – 309,09 zł, Amazon.pl
  3. Słuchawki (nauszne, bezprzewodowe) HyperX Cloud III – 569 zł (cena z kodem CYBERWEEK), Morele.net
  4. Słuchawki (nauszne, bezprzewodowe) Logitech G 733 Lightspeed – 397 zł, Amazon.pl

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej