Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 grudnia 2009, 13:23

autor: Hed

Sprawdź sprzęt Logitecha na osiemnastych urodzinach krakowskiej firmy Bit Computer

Firmy Bit Computer oraz Logitech zorganizowały imprezę w Krakowie, podczas której można pojeździć na lodowisku oraz wypróbować sprzęt komputerowy i konsolowy. Zabawa potrwa przez cały obecny weekend od rana do wieczora przy ulicy Josepha Conrada 27. Fani GRY-OnLine mają okazję do skorzystania ze specjalnej zniżki (50 zł) na kierownicę G25

Firmy Bit Computer oraz Logitech zorganizowały imprezę w Krakowie, podczas której można pojeździć na lodowisku oraz wypróbować sprzęt komputerowy i konsolowy. Zabawa potrwa przez cały obecny weekend od rana do wieczora przy ulicy Josepha Conrada 27. Fani GRY-OnLine mają okazję do skorzystania ze specjalnej zniżki (50 zł) na kierownicę G25.

Stoiska z atrakcjami mieszczą się przed oddziałem Bit Computer, naprzeciwko sklepu IKEA. Na miejscu znajduje się sztuczne lodowisko oraz ciężarówka Peterbilt 379 wypełniona sprzętem. Wśród atrakcji, które czekają na przybyłych pojawia się chociażby bezpłatne zdjęcie ze Św. Mikołajem. Oczywiście graczy zainteresuje pewnie inna tematyka, czyli sprzęt do grania.

Na imprezie można wypróbować pady, gitarę dla Guitar Hero oraz kierownice Logitecha. W tym ostatnim przypadku otrzymujemy możliwość sprawdzenia sprzętu w grach wyścigowych odpalonych na PlayStation 3 i wyświetlanych na 60-calowym ekranie plazmowym. Dodatkowo organizatorzy przeprowadzą małe zawody, w których do wygrania czekają różne nagrody.

Ciekawie wyglądają też kontrolery Logitecha stworzone z myślą o Guitar Hero – chodzi szczególnie o gitarę i perkusję. Muzyczne prezentacje zostaną przeprowadzone oczywiście na głośnikach firmy. Gracze mogą oprócz tego sprawdzić inny sprzęt producenta oraz skorzystać z ofert specjalnych. Jedną z nich zagwarantuje użycie hasła „GOL” w sklepie Bitu.

Użytkownicy naszego portalu otrzymają zniżkę w wysokości 50 złotych na wspomnianą kierownicę G25 (Bit Computer). Wystarczy przekazać sprzedawcy hasło, czyli nazwę „GOL”. Wszystkie informacje na temat imprezy, zorganizowanej z okazji 18-tych urodzin krakowskiej firmy Bit Computer, znajdziecie na oficjalnej stronie przedsiębiorstwa.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

gry