Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 10 października 2018, 14:30

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Sprawdź czy komuś udało się zdobyć platynę w ogromnym AC Odyssey

Kolejny turniej Friendly Fire za nami. Zobacz jak uczestnicy poradzili sobie z polowaniem na trofea w najnowszej odsłonie Assassin's Creed.

Sprawdź czy komuś udało się zdobyć platynę w ogromnym AC Odyssey - ilustracja #1

Ostatni w tym sezonie trofeowy turniej był nie lada wyzwaniem. Assassin’s Creed: Odyssey to ogromny tytuł, którego wymaksowanie wymaga wiele czasu i poświęcenia. Wielu próbowało, ale platynę udało zdobyć się tylko dwójce uczestników. Pierwszy zrobił to użytkownik Bartoszki, a tuż za nim uplasował się iSpeeDiR. Obaj otrzymają od nas w nagrodę w postaci słuchawek SteelSeries – model Arctis 5 dla Bartoszki i Arctis 3 dla iSpeeDiRa. To jednak nie wszystko, gdyż pierwszych dwudziestu uczestników zostanie nagrodzonych oficjalnymi koszulkami Assassin’s Creed: Odyssey. Gratulujemy!

Listę 20 najlepszych łowców znajdziecie poniżej. Wszyscy uczestnicy otrzymają również punkty do rankingu drugiego sezonu Friendly Fire, w którym walczą o wybraną przez siebie konsolę oraz akcesoria komputerowe od SteelSeries.

1. Bartoszki

2. iSpeeDiR

3. DamianoKS

4. hoop

5. pluszps

6. Rick Sanchez

7. hezheron

8. Jesterss666

9. metek91

10. przestrzel20

11. Klospik

12. Bambosz32

13. Finale001

14. Therese_Johaug

15. YangObi

16. jagodziak

17. Fiedi

18. klaster

19. Kuancchus

20. RockRedRose

Sprawdź czy komuś udało się zdobyć platynę w ogromnym AC Odyssey - ilustracja #2

Turniej AC: Odyssey jest częścią drugiego sezonu Friendly Fire. Zdobywaj punkty w rankingu i walcz o konsolę oraz sprzęt Steel Series.

Brakuje ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Ranking Friendly Fire sezon 2 – 10 października

Sprawdź czy komuś udało się zdobyć platynę w ogromnym AC Odyssey - ilustracja #3