Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Microsoft Polska Press Release 13 grudnia 2013, 16:54

Spotkanie z FIFA14 i Robertem Lewandowskim w ten weekend

Podczas obu dni weekendowych rozegramy rodzinny turniej w grę FIFA 14, pod hasłem „Mamo, tato, wygraj dla mnie spotkanie z Robertem Lewandowskim”, w którym brać udział będą mogły zespoły rodzic-dziecko.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Xbox 360 oraz Electronic Arts, wydawca gry EA SPORTS FIFA 14, zapraszają już w ten weekend 14-15 grudnia na wyjątkowe, rodzinne spotkanie z grą FIFA14. W specjalnie zorganizowanej strefie FIFA 14 w warszawskich Złotych Tarasach udostępnimy konsole Xbox 360 do grania w FIFĘ 14 oraz strefę piłkarskich zabaw dla najmłodszych. Dodatkowo przewidujemy liczne animacje z nagrodami, w tym np. quiz wiedzy o piłce nożnej, będą też bramki i pachołki, które posłużą do rozegrania mini konkursów piłkarskich.

Spotkanie z FIFA14 i Robertem Lewandowskim w ten weekend - ilustracja #1

Podczas obu dni weekendowych rozegramy rodzinny turniej w grę FIFA 14, pod hasłem „Mamo, tato, wygraj dla mnie spotkanie z Robertem Lewandowskim”, w którym brać udział będą mogły zespoły rodzic-dziecko. Pod koniec każdego dnia zostanie rozegrany pojedynek finałowy, komentowany przez Dariusza Szpakowskiego i Tomasza Smokowskiego. Zwycięzcy finału dnia z soboty i niedzieli spotkają się w poniedziałek, aby powalczyć o spotkanie z Robertem i rozegranie z nim towarzyskiego meczu w FIFA 14.

Poniedziałek, 16 grudnia, będzie jednocześnie dniem największych atrakcji. O godzinie 13:00 w naszej strefie pojawią się piłkarze Legii Warszawa, zaś o 17:30 przybędzie nasz gość specjalny, Robert Lewandowski! W planie spotkania przewidujemy również spotkanie z Jurkiem Owsiakiem z WOŚP i przekazanie na licytację przedmiotów podpisanych przez Roberta, w tym jedyną w Polsce, limitowaną konsolę Xbox 360, buty i koszulkę Reprezentacji Polski Roberta Lewandowskiego. W poniedziałkowe popołudnie rozegrany zostanie również mecz z rodziną, która zwyciężyła w weekendowym pojedynku o spotkanie z Robertem Lewandowskim.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.