Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 maja 2013, 14:13

autor: Adrian Werner

Splinter Cell: Blacklist - obejrzyj ponad sto minut zapisu rozgrywki

W sieci pojawiło się ponad 100 minut zapisu rozgrywki z Splinter Cell: Blacklist. Materiał został nagrany podczas imprezy MCM London Comic Con.

W Sama Fishera ponownie wcielimy się w sierpniu. - Splinter Cell: Blacklist - obejrzyj ponad sto minut zapisu rozgrywki - wiadomość - 2013-05-28
W Sama Fishera ponownie wcielimy się w sierpniu.

Od premiery Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist dzieli nas już tylko kilka miesięcy. Nic zatem dziwnego, że w ostatnich tygodniach mieliśmy okazję obserwować prawdziwy wysyp nowych informacji i materiałów graficznych z tego projektu. Kilka dni temu w Londynie odbyła się impreza MCM Comic Con i ludzie z Ubisoftu pojawili się na niej z grywalną wersją Blacklist. Dzięki temu możemy teraz obejrzeć ponad sto minut zapisu rozgrywki. Jakość filmików nie jest wysoka, ale ich zawartość pozwala na wyrobienie sobie opinii o tym, w jaką stroną zmierza najnowsza odsłona cyklu.

  1. Zapowiedź – Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist – witajcie w Czwartym Eszelonie
  2. Oficjalna strona Splinter Cell: Blacklist

Splinter Cell: Blacklist powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Polska premiera gry zapowiadana jest na 22 sierpnia. Poza kampanią fabularną produkcja zaoferuje również rozbudowane opcje multiplayer. Najciekawiej zapowiada się tryb rywalizacji Spies vs Mercs, w którym zmierzą się dwie drużyny graczy. Jedna z nich wcieli się w agentów, a druga w najemników. Ci pierwsi postawią na cichą realizacje zadań oraz krycie się w cieniu. Natomiast ich przeciwnicy brak finezji nadrobią ciężkimi pancerzami oraz potężnym uzbrojeniem.