Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 września 2022, 17:11

Śliczna gra z lisem od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja: ARK za tydzień]

Od godziny 17:00 w Epic Games Store odbierzecie za darmo dwie produkcje – Spirit of the North i The Captain.

Aktualizacja

Spirit of the North i The Captain są już dostępne za darmo. Jednocześnie ogłoszono tytuły, które odbierzemy bezpłatnie w przyszłym tygodniu. Są to ARK: Survival Evolved i Gloomhaven.

Przez ostatni tydzień mogliście odebrać za darmo symulator winiarza Hundred Days: Winemaking Simulator. Jeśli nadal planujecie zdobyć ten tytuł, to nic straconego; będzie on dostępny do godziny 17:00 naszego czasu. Potem natomiast udostępnione zostaną kolejne bezpłatne produkcje Spirit of the North i The Captain.

Spirit of the North to gra przygodowa inspirowana nordyckim folklorem. Podczas zabawy wcielamy się w lisa, podróżującego po Islandii z duchem strażniczki zórz polarnych. Wraz z postępem historii dowiadujemy się coraz więcej na temat naszej towarzyszki oraz poznajemy dzieje tajemniczej cywilizacji.

Spirit of the North w Epic Games Store

The Captain to przygodówka w realiach science-fiction. Akcja osadzona została w czasach, gdy ludzkość skolonizowała dużą część kosmosu. Podczas zabawy wcielamy się w kapitana Thomasa Welmu – oficera naukowego Kosmofloty. Będąc po drugiej stronie galaktyki odkrywa on, że Ziemi zagrażają mroczne moce planujące ją zniszczyć, a jednocześnie odnajduje jedyną rzecz, która może to powstrzymać. Kosmonauta podejmuje więc próbę uratowania planety.

The Captain w Epic Games Store

Oba powyższe tytuły będzie można odebrać do 22 września do godziny 17:00 czasu polskiego. Po tym dniu udostępnione zostaną kolejne darmowe produkcje (na ten moment jeszcze nieujawnione).

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z GOL-em związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej