Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2018, 11:01

autor: Frozen

Spider-Man na PlayStation 4 otrzymał kostium z filmów Sama Raimiego

Długo wyczekiwany przez fanów strój Spider-Mana z trylogii filmowej, której reżyserem jest Sam Raimi, został udostępniony za darmo przez Insomniac Games w najnowszej aktualizacji gry. Zbiegło się to z premierą trzeciego dodatku - Silver Lining.

Od dzisiaj każdy może się poczuć jak bohater filmu Raimiego. - Spider-Man na PlayStation 4 otrzymał kostium z filmów Sama Raimiego - wiadomość - 2018-12-21
Od dzisiaj każdy może się poczuć jak bohater filmu Raimiego.

Nowa aktualizacja gry Spider-Man na PlayStation 4 zawiera w sobie świąteczny prezent od studia Insomniac Games – kultowy kostium człowieka pająka z serii filmów w reżyserii Sama Raimiego, która ukazywała się w latach 2002-2007. Aby móc go założyć, nie trzeba posiadać żadnych DLC. Strój jest dostępny dla wszystkich, bez wyjątku.

James Stevenson, odpowiedzialny w studiu Insomniac Games za kontakt ze społecznością, przyznał, że był nękany przez fanów trylogii Raimiego za to, że wśród wielu kostiumów w grze brakowało akurat tego jednego. Stevenson zaznacza, że groźby śmierci, które dostawał, nie miały wpływu na to, że kostium ostatecznie znalazł się w produkcji studia Insomniac, a prace nad uzyskaniem praw do stroju rozpoczęto jeszcze na długo przed premierą tytułu.

Debiut nowego kostiumu zbiegł się z premierą trzeciego DLC do Spider-Mana zatytułowanego Silver Lining. Stanowiące ostatnią część pakietu The City That Never Sleeps rozszerzenie skupia się na postaci Silver Sable i kierowanej przez nią organizacji Sable International. Oprócz nowych misji fabularnych, DLC oddaje w ręce graczy trzy nowe stroje: Cyborg Spider-Man, kostium z filmu Spider-Man Uniwersum i pancerz Aarona Aikmana (w przeciwieństwie do kostiumu z filmów Raimiego, nie są one dostępne dla wszystkich, a jedynie dla posiadaczy rozszerzenia Silver Lining).

Spider-Man to trzecioosobowa gra akcji stworzona przez Insomniac Games (znane z takich produkcji jak cykl platformówek Ratchet & Clank, seria strzelanek Resistance, czy też zwariowane Sunset Overdrive). Tytuł ukazał się 7 września 2018 roku wyłącznie na PlayStation 4 i od razu stał się jedną z najszybciej sprzedających się gier na tę platformę.