Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 listopada 2021, 13:38

autor: Edyta Jastrzębska

Nowy plakat Spider-Man: No Way Home potwierdza powrót dawnych wrogów

Zobacz pierwszy plakat Spider-Man: Bez drogi do domu, który wskazuje na powrót przeciwników poprzednich Pajączków z trylogii Raimiego i serii Niesamowity Spider-Man.

Udostępniono pierwszy oficjalny plakat filmu Spider-Man: Bez drogi do domu, który wskazuje na pojawienie się przeciwników Pajączka znanych z poprzednich odsłon przygód bohatera. Poza delikatnymi wskazówkami, jakimi jest piach Sandmana i błyskawice Electro, na plakacie znajdują się również ramiona Doktora Octopusa i Zielony Goblin w pełnej okazałości, a w samym centrum spowodowanego przez złoczyńców chaosu znajduje się tytułowy bohater.

Po ujawnieniu jego prawdziwej tożsamości zdemaskowany przyjazny bohater z sąsiedztwa nie jest w stanie oddzielić swojego normalnego życia jako Peter Parker od wysokiej stawki bycia superbohaterem. Kiedy prosi o pomoc Doktora Strange’a, ciężar sytuacji jeszcze rośnie, zmuszając go do odkrycia, co naprawdę oznacza być Spider-Manem.

Spider-Man: Bez drogi do domu trafi do kin 17 grudnia. W filmie występują m.in.: Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch, Jacob Batalon, Jon Favreau, Marisa Tomei, J. B. Smoove, Benedict Wong, Alfred Molina i Jamie Foxx.

  1. Bez drogi do domu zwieńczeniem trylogii o Spider-Manie – twierdzi Tom Holland
  2. Sam Raimi zachwycony Doktorem Octopusem w filmie Spider-Man: Bez drogi do domu
  3. Andrew Garfield rozwiewa wątpliwości na temat udziału w Spider-Manie: Bez drogi do domu