Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 14 września 2021, 18:10

autor: Patryk Łukasz Kubiak

Andrew Garfield rozwiewa wątpliwości na temat udziału w Spider-Manie: Bez drogi do domu

W Internecie krążyło ostatnio zdjęcie, na którym widać Andrew Garfielda oraz Tobeya Maguire’a na planie filmu Spider-Man: Bez drogi do domu. Pierwszy z nich postanowił odnieść się do sytuacji.

W jednym z ostatnich odcinków amerykańskiego talk-show The Tonight Show Andrew Garfield wypowiedział się na temat swojego potencjalnego występu w nadchodzącym Spider-Manie: Bez drogi do domu. Mimo że plotki o zaangażowaniu poprzednich aktorów wcielających się w tego superbohatera były już dementowane, ostatnio fani czekający na nową część przygód Człowieka-pająka mogli mieć nadzieję, która – jak się okazuje – była złudna.

Kilka dni temu sieć obiegła fotografia, na której widać Tobeya Maguire’a oraz Garfielda na planie nowego filmu ze Spider-Manem. Jak się okazuje, nie jest to prawda, co potwierdził drugi z aktorów. Zapytany o tę sytuację, odpowiedział:

Słyszałem o tym. I widziałem. To Photoshop.

Pełną wypowiedź gwiazdora znanego m.in. z Przełęczy ocalonych Mela Gibsona możecie odsłuchać poniżej.

Spider-Man: Bez drogi do domu wejdzie do kin 17 grudnia. W Petera Parkera wcieli się – jak w poprzednich odsłonach – Tom Holland, a towarzyszyć mu będą m.in. Zendaya, Alfred Molina i J.K. Simmons.

  1. Tom Hardy walczy o film z udziałem Spider-Mana i Venoma
  2. Alfred Molina opowiedział o powrocie jako kultowy złoczyńca ze Spider-Mana