Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lutego 2013, 08:51

autor: luckie

Spektakularny zwiastun Zemsta gry StarCraft II: Heart of the Swarm

Zaprezentowano właśnie zapowiadany przez studio Blizzard Entertainment zwiastun Zemsta gry StarCraft II: Heart of the Swarm. Film opatrzono polskim dubbingiem. Zobaczcie jak narodziła się Królowa Ostrzy!

Wraz ze zbliżającą się wielkimi krokami premierą StarCraft II: Heart of the Swarm studio Blizzard Entertainment systematycznie podgrzewa atmosferę wokół gry. Tym razem twórcy uraczyli nas iście filmowym zwiastunem (a wiadomo, że Blizzard słynie ze znakomitych trailerów), zatytułowanym Zemsta. Jest to zarazem dobre wprowadzenie do fabuły dodatku poświęconego Zergom – w zgrabny sposób przedstawia przemianę Sary Kerrigan w bezwzględną Królową Ostrzy i jej dążenia do zemsty na imperatorze Arcturusie Mengsku.

Rój wyruszy po zemstę 12 marca. Sugerowana cena StarCraft II: Heart of the Swarm wynosi 129,90 zł, a jeśli szukacie najlepszych ofert, zajrzyjcie do naszej encyklopedii.

Ostatnie doniesienia na temat Heart of the Swarm dotyczyły warstwy multiplayerowej, w szczególności e-sportu. Dowiedzieliśmy się, że w grze pojawi się możliwość grupowego oglądania powtórek. Co więcej, będzie się dało w dowolnej chwili przejąć kontrolę nad jedną ze stron w oglądanej przez nas powtórce. Inna opcja pozwoli w dowolnym miejscu wznowić mecz, który z jakichś powodów został przerwany. Po więcej informacji na ten temat zapraszamy pod ten adres.