Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 13 lipca 2019, 08:45

autor: Lazlo

Soundtrack do Red Dead Redemption II dostępny w Spotify i Apple Music

Na platformach Spotify oraz Apple Music pojawiła się ścieżka dźwiękowa do gry Red Dead Redemption II. Album zatytułowany jest The Music of Red Dead Redemption 2: Original Soundtrack i składa się z 13 bardzo klimatycznych utworów.

Wstawaj kowboju – mamy dobry album do posłuchania. - Soundtrack do Red Dead Redemption II dostępny w Spotify i Apple Music - wiadomość - 2019-07-13
Wstawaj kowboju – mamy dobry album do posłuchania.

Oryginalna ścieżka dźwiękowa do gry Red Dead Redemption 2 pojawiła się ostatnio na platformach Spotify oraz Apple Music. Opublikowany album nazywa się The Music of Red Dead Redemption 2: Original Soundtrack i został wyprodukowany przez Lakeshore Records we współpracy z laureatem kilku nagród Grammy - Danielem Lanois. Wśród artystów pojawiających się na kompilacji znajdziemy takich tuzów jak WIllie Nelson, multiinstrumentalista D’Angelo, Josh Homme z Queens of the Stone Age, czy Rhiannon Giddens.

Soundtrack składa się z 13 utworów, które trwają od jednej do czterech minut, charakteryzują się zróżnicowanymi wokalami oraz ciekawymi tekstami, które przywołują wizję kowbojskiego świata u jego schyłku.

Dodatkowo, jeszcze tego lata, ma się ukazać album z muzyką instrumentalną skomponowaną do gry przez Woody’ego Jacksona, który zatytułowany będzie The Music of Red Dead Redemption 2: Original Score.