Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2018, 22:24

autor: ElMundo

Soulcalibur 6 z oficjalną datą premiery

Podczas targów E3 2018 w Los Angeles koncern Bandai Namco poinformował o dacie premiery najnowszej odsłony popularnej serii bijatyk – Soulcalibur VI zadebiutuje jesienią.

Soulcalibur VI z oficjalną datą premiery - ilustracja #1

Podczas targów E3 2018 na stoisku Bandai Namco pojawiła się grywalna wersja Soulcalibur VI – nowej odsłony popularnej serii bijatyk. Przy okazji poznaliśmy także oficjalną datę premiery tego tytułu – gra pojawi się na rynku 19 października 2018 roku na trzech docelowych platformach: PC, Xbox One oraz PlayStation 4.

Choć przez lata seria Soulcalibur pozostawała nieco w cieniu takich tytułów jak Street Fighter czy Tekken, to wydaje się, że wraz z premierą szóstej odsłony sytuacja ta może się zmienić, przynajmniej w Polsce. Do listy grywalnych postaci dołączył bowiem doskonale znany nam Geralt z Rivii, którym będziemy mogli pojedynkować się z całą plejadą innych bohaterów.

O dacie premiery SoulCalibur VI poinformowali nasi wysłannicy na targi E3 2018. - Soulcalibur VI z oficjalną datą premiery - wiadomość - 2018-06-12
O dacie premiery SoulCalibur VI poinformowali nasi wysłannicy na targi E3 2018.

Popularności grze może także przysporzyć fakt, że będzie to pierwsza odsłona tej sagi bijatyk, która pojawi się w wersji na komputery osobiste. Co więcej, powyżej znajdziecie materiał wideo prezentujący nieco ponad trzyminutowy fragment z rozgrywki z pecetowej edycji w rozdzielczości 4K.

  1. Oficjalna strona gry SoulCalibur VI