Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 maja 2022, 16:18

Nadchodzi kolejne State of Play, Sony uprzedzi pokaz Xbox & Bethesda

Sony podało datę kolejnego wydarzenia State of Play. Zobaczymy na nim wiele trailerów nowych i już zapowiedzianych gier - głównie od zewnętrznych partnerów Sony, a także kilku tytułów opracowywanych z myślą o PlayStation VR2.

Czerwiec będzie stał growymi pokazami. Jednak zanim obejrzymy Summer Game Fest i zobaczymy, co przygotowali Microsoft z Bethesdą, będziemy mogli rzucić okiem na to, co ma w zanadrzu Sony. Firma w końcu podała bowiem datę kolejnej edycji – przełożonego jakiś czas temu – wydarzenia State of Play.

Pokaz odbędzie się niebawem, mianowicie w czwartek 2 czerwca 2022 roku równo o północy (precyzując: w nocy z 2 na 3 czerwca). Będzie go można zobaczyć na kanałach PlayStation w serwisach Twitch i YouTube.

Wydarzenie potrwa około 30 minut. Mamy zobaczyć na nim wiele trailerów nowych i już zapowiedzianych gier – przede wszystkim tytułów od zewnętrznych partnerów Sony, a także kilku tytułów opracowywanych z myślą o PlayStation VR2 (firma zapowiada ponad dwudzieścia gier na premierę tego sprzętu).

Czy zatem za kilka dni poznamy dokładną datę premiery God of War: Ragnarok? Nie liczyłbym na to. Znani informatorzy, w tym AccountNgt, przerzucają się od jakiegoś czasu pogłoskami o planowanym dużym pokazie State of Play, poświęconym tytułom ekskluzywnym od Sony. Możliwe, że na to wydarzenie przyjdzie nam poczekać aż do września.