Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 marca 2020, 15:43

Sniper: Ghost Warrior Contracts otrzymało tryb multiplayer

Dzisiaj swoją premierę ma tryb mutilplayer do polskiej produkcji Sniper: Ghost Warrior Contracts. Dostępny jest za darmo dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry na platformie Steam oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Tryb multiplayer w Sniper: GWC dostępny jest za darmo dla posiadaczy podstawowej wersji gry. - Sniper: Ghost Warrior Contracts otrzymało tryb multiplayer - wiadomość - 2020-03-04
Tryb multiplayer w Sniper: GWC dostępny jest za darmo dla posiadaczy podstawowej wersji gry.

Polskie studio CI Games poinformowało dzisiaj, że tryb multiplayer do jego najnowszej produkcji – Sniper: Ghost Warrior Contracts – jest już dostępny za darmo na platformie Steam oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Przypominamy, że aby uruchomić wersję sieciową gry, należy posiadać również jej podstawkę. Warto nadmienić, że początkowo tryb miał się ukazać jeszcze w grudniu zeszłego roku, ale twórcy potrzebowali więcej czasu na dopracowanie go, więc przełożyli premierę na pierwszy kwartał 2020 roku.

Według danych ze stycznia grę Sniper: Ghost Warrior Contracts nabyło ponad 250 tys. osób. Studio twierdzi, że sprzedaż od premiery utrzymywała się na zadowalającym poziomie i nie spadała z każdym tygodniem, tak jak to miało miejsce w przypadku Sniper: Ghost Warrior 3. Sniper: GWC miał swoją premierę 22 listopada 2019 roku. Produkcja spotkała się z pozytywnymi recenzjami i wielu krytyków zgodnie przyznało, że gra przywróciła serię na właściwe tory po nieudanej trzeciej odsłonie.