Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 grudnia 2019, 09:45

autor: Serek

Sniper Ghost Warrior Contracts - tryb multiplayer opóźniony

Twórcy Sniper: Ghost Warrior Contracts poinformowali za pośrednictwem Twittera, że planowana na grudzień aktualizacja mająca wprowadzić tryb dla wielu graczy ukaże się ostatecznie w pierwszym kwartale 2020 roku.

Musimy odłożyć w czasie wspólne strzelanie w SGW Contracts. - Sniper Ghost Warrior Contracts - tryb multiplayer opóźniony - wiadomość - 2019-12-31
Musimy odłożyć w czasie wspólne strzelanie w SGW Contracts.

Od premiery Sniper: Ghost Warrior Contracts minął ponad miesiąc. Produkcja została ciepło przyjęta przez graczy i recenzentów, chociaż nie ustrzegła się błędów typowych dla budżetowych tytułów. Krytykowane było przede wszystkim niedopracowanie techniczne, krótka kampania fabularna i brak trybu dla wielu graczy na premierę. Warto podkreślić, że twórcy zapowiedzieli multiplayer jeszcze przed debiutem gry, a miał on trafić w ręce graczy za darmo w grudniu.

Niestety, wygląda na to, że tak się nie stanie. Twórcy podzielili się tą smutną wieścią na Twitterze. Możemy tam przeczytać, że wbrew zapowiedziom, aktualizacja wprowadzająca do gry tryb dla wielu graczy ukaże się dopiero w pierwszym kwartale 2020 roku (co raczej należy rozumieć bardziej jako marzec niż styczeń). Deweloperzy przepraszają i informują, że w studiu trwają prace nad wprowadzeniem do tytułu usług Amazon GameLift oraz Fleet IQ. Dodatkowo twórcy skupiają się na usprawnianiu działania EasyAntiCheat.

W zeszłym miesiącu, jeszcze przed premierą Sniper: Ghost Warrior Contracts, zapowiadaliśmy, że darmowa aktualizacja wprowadzająca tryb dla wielu graczy ukaże się w tym miesiącu. By zapewnić Wam najlepsze wrażenia z tej dodatkowej funkcji, zdecydowaliśmy się przełożyć jej premierę na pierwszy kwartał 2020 roku. Przepraszamy za to opóźnienie. W oparciu o Wasze opinie dotyczące stabilnych połączeń, pracujemy obecnie nad wprowadzeniem Amazon GameLift i FleetIQ do aktualizacji. Dodatkowo pracujemy nad EasyAntiCheat.

Miejmy nadzieję, że twórcom uda się dostarczyć aktualizację jak najszybciej. Przypomnijmy, że Sniper: Ghost Warrior Contracts zadebiutowało na rynku 22 listopada 2019 roku. Produkcja trafiła na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona internetowa gry
  2. Recenzja gry - snajper trafia za czwartym razem
  3. Poradnik do Sniper Ghost Warrior Cotracts

Ostatnia aktualizacja: 2019-12-31

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Sniper: Ghost Warrior Contracts

Sniper: Ghost Warrior Contracts