Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 sierpnia 2019, 09:15

autor: Konrad "Serek" Serafiński

Sniper Ghost Warrior Contracts na nowym gameplayu

W sieci pojawił się 20-minutowy zapis rozgrywki z polskiej produkcji Sniper: Ghost Warrior Contracts. Materiał prezentuje jedną z misji, w której protagonista musi wyeliminować z góry ustalony cel.

Od razu przypomina mi się Quiet z MGSV. - Sniper Ghost Warrior Contracts na nowym gameplayu - wiadomość - 2019-08-26
Od razu przypomina mi się Quiet z MGSV.

Niedawno poznaliśmy oficjalną datę premiery gry Sniper: Ghost Warrior Contracts. Produkcja polskiego CI Games ukaże się 22 listopada bieżącego roku, a tytuł trafi na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4. W sieci natomiast pojawił się trwający 20 minut zapis rozgrywki z gry. Materiał można zobaczyć na kanale Arekkz Gaming, chociaż w opisie stoi, że jest sponsorowany przez CI Games (czytaj: jest „legitny”). Gameplay pokazuje jedną z misji fabularnych i możecie obejrzeć go poniżej.

Misja ogrywana przez youtubera odbywa się w lokacji Kolchak Harbor na Syberii, gdzie bohater musi wyeliminować ustalony cel. Podobnie jak w poprzednich odsłonach cyklu, protagonista nie jest typem Rambo, który potrafi wpaść pomiędzy wrogów i bez wysiłku ich unieszkodliwić. Każdy ruch musi być obliczony na niewykrycie i zachowanie maksymalnej ostrożności. Oczywiście, można próbować przechodzić kolejne etapy z karabinem maszynowym w ręku, ale takie podejście nie do końca oddaje ducha gry.

Co do oprawy graficznej, to seria zdążyła już przyzwyczaić graczy do naprawdę dobrych widoków. Tutaj jest podobnie. Mimo zwiedzania niezbyt dużych lokacji (gra nie posiada otwartego świata), jest na czym zawiesić oko. Sniper: Ghost Warrior Contracts skupi się głównie na wypełnianiu tytułowych kontraktów. Za wykonanie zadania gracz jest nagradzany z góry określoną kwotą, ale nic nie stoi na przeszkodzie (oczywiście poza przeciwnikami), żeby wypełniać cele dodatkowe. Te zaowocują specjalnymi premiami. Każdy kontrakt można wykonywać kilkukrotnie, co pozwala zarobić dodatkowe fundusze oraz odkryć wszystkie sposoby ukończenia misji. Miejmy nadzieję, że gra rzeczywiście zaoferuje bogactwo gameplayu. Przekonamy się o tym w listopadzie.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Sniper: Ghost Warrior Contracts