Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2016, 10:30

Sniper Elite 4 - obejrzyj 27-minutowy zapis rozgrywki z E3

Do sieci trafił 27-minutowy zapis rozgrywki ze Sniper Elite 4, czyli kolejnej odsłony popularnego cyklu snajperskich strzelanek studia Rebellion. Materiał zarejestrowano w oparciu o grywalną wersję projektu udostępnioną na targach E3.

Sniper Elite 4 jest tytułem, na który czeka większość fanów gier snajperskich, więc każdy nowy materiał video witamy z dużym zainteresowaniem. Autorzy, czyli ludzie ze studia Rebellion, stawili się na targi E3 z grywalną wersją projektu. Dzięki temu do sieci właśnie trafił obszerny zapis rozgrywki, udostępniony przez serwis Eurogamer.

SNIPER ELITE 4 W SKRÓCIE:
  • Deweloper: Rebellion
  • Wydawca: Rebellion
  • Gatunek: gra akcji
  • Platformy: PC, Xbox One, PlayStation 4
  • Data premiery: luty 2017 r.

Materiał trwa niecałe dwadzieścia siedem minut i ukazuje zapis misji na terenach otaczających kontrolowany przez wojska niemieckie wiadukt. Udostępnione dziennikarzom na targach E3 demo bazuje na wersji alfa gry, ale to, co widać na filmiku prezentuje całkiem wysoki poziom dopracowania technicznego.

W Sniper Elite 4 wcielimy się w znanego z poprzednich odsłon strzelca wyborowego Karla Fairburne'a. Kampania osadzona zostanie na terenach Półwyspu Apenińskiego, gdzie bohater połączy siły z włoskim ruchem oporu i spróbuje wspomóc posuwające się na północ wojska aliantów, toczące zacięte walki z niemieckimi dywizjami. Autorzy obiecują, że gra zaoferuje potężne otwarte mapy, rozmiarami wielokrotnie przebijające poziomy z poprzedniej odsłony cyklu. Produkcja pozwoli na przejście kampanii samotnie lub w kooperacji. Nie zabraknie również opcji rywalizowania z innymi graczami w sieciowych potyczkach PvP.

Sniper Elite 4 - obejrzyj 27-minutowy zapis rozgrywki z E3 - ilustracja #1

Przypomnijmy na koniec, że Sniper Elite 4 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Początkowo premiera planowana była na końcówkę tego roku, ale kilka dni temu twórcy poinformowali, że została ona przełożona na 14 lutego 2017 r. Opóźnienie wynika tradycyjnie z chęci lepszego dopracowania projektu. Studio Rebellion pracuje obecnie również nad nowym Battlezone, które ma trafić do sprzedaży jesienią tego roku, więc uznano, że lepiej będzie przełożyć debiut Sniper Elite 4 na walentynki.

  1. Snipe Elite 4- oficjalna strona gry