Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2020, 14:11

autor: Froozyy

Sławny muzyk rzucił karierę i podpisał milionowy kontrakt z Twitchem

Wczoraj oficjalnie poinformowano, że popularny raper Logic wraz z zakończeniem swojej muzycznej kariery rozpoczyna współpracę z platformą Twitch, na której regularnie będzie streamował gry wideo. Logic często i otwarcie mówi o tym, że sam jest nerdem i uwielbia grać.

Sławny muzyk rzucił karierę i podpisał milionowy kontrakt z Twitchem - ilustracja #1
Okładka nadchodzącego albumu autorstwa Logica – No Pressure.

Wczoraj na łamach serwisu The Verge pojawił się wywiad z raperem znanym pod pseudonimem Logic, w którym muzyk opowiedział nieco o zakończeniu swojej kariery oraz dalszych planach na życie. Niedawno dowiedzieliśmy się, że 24 lipca wraz z premierą jego najnowszego albumu – No Pressure – Logic oficjalnie „przejdzie na emeryturę” i wreszcie będzie miał znacznie więcej czasu, który zamierza poświęcić swoje rodzinie oraz grom wideo. We wspomnianym wcześniej wywiadzie raper wyznał, że właśnie podpisał umowę na wyłączność z Twitchem, która według doniesień opiewa na kwotę przynajmniej miliona dolarów, i to na tej platformie zamierza teraz regularnie streamować (robił to już wcześniej, ale z wiadomych względów przeszkadzała mu w tym kariera muzyka).

Logic przyznał, że będzie się mocno starał, by jego transmisje nie były przyjazne dla osób obrażających lub bezpodstawnie krytykujących innych i nie zamierza udzielać się w różnych politycznych rozmówkach. Jego streamy mają być miejscem, gdzie odbiorcy po ciężkim dniu będą mogli odstresować się chociaż na chwilę.

Kim jest Logic?

Sławny muzyk rzucił karierę i podpisał milionowy kontrakt z Twitchem - ilustracja #2
Raper Logic.

Logic, a właściwie Sir Robert Bryson Hall II, to 30-letni amerykański raper, który swoją muzyczną karierę rozpoczął w okolicach 2009/2010 roku i w dość szybkim tempie zdobył wielu fanów na całym świecie. W 2017 roku otrzymał dwie nominacje do nagród Grammy za utwór 1-800-273-8255 (piosenka roku oraz teledysk roku). Aż trzy jego albumy wylądowały na pierwszych miejscach zestawień Billboard 200. Na swoim koncie ma kawałki we współpracy z artystami takimi jak Eminem czy Wiz Khalifa. W swoich utworach nawiązywał nawet do popularnego aktora – Keanu Reevesa.

Raper otwarcie mówi o tym, że jest nerdem i kocha gry wideo. Co ciekawe, można go nawet usłyszeć w The Last of Us 2, gdzie użyczył głosu jednej z epizodycznych postaci. Logic stara się też cały czas zwracać uwagę młodych ludzi na problemy idące z nadmiernym używaniem internetu i mediów społecznościowych, a także porusza tematy dotyczące depresji czy hejtu.