Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2021, 11:20

autor: Ignacy "Gacek" Ziarkiewicz

Skyblivion na niemal 4-godzinnym wideo, twórcy chwalą się stanem gry

Skyblivion wygląda już naprawdę dobrze. Twórcy pochwalili się postępami prac na niemal 4-godzinnym streamie.

Skyblivion, powstająca od 2012 roku modyfikacja odtwarzająca The Elder Scrolls IV: Oblivion na silniku Skyrima, cały czas się rozwija. Parę dni temu twórcy udostępnili obszerne wideo, w którym pokazali poczynione postępy. Dzięki temu m.in. dowiedzieliśmy się, że moderzy są blisko ukończenia prac nad wszystkimi lokacjami. Odbiór filmiku był tak pozytywny, że deweloperzy postanowili podzielić się większą ilością informacji. 15 sierpnia odbył się niemal czterogodzinny stream, podczas którego twórcy na żywo pokazywali lokacje z poprzedniego materiału i odpowiadali na pytania widowni.

Prace nad modem trwają już od 2012 roku, ale twórcy nie zwalniają tempa. W projekcie bierze udział ponad 50 osób. Żeby zagrać w Skyblivion, będziecie potrzebowali pełnych wersji obu produkcji ze wszystkimi DLC, jednak oprócz tego żadne dodatkowe inwestycje nie będą wymagane. Moderzy nie udostępniają jeszcze daty premiery, bo jest na to za wcześnie, ale jak widać po ostatnich filmach, prace nad ich dziełem idą naprawdę dobrze.

Produkcja zapowiada się bardzo ciekawie. Jeśli jesteście zainteresowani tym projektem, to sami możecie wziąć w nim udział – link do zgłoszenia znajdziecie tutaj.

Czekacie na tego moda? A może wystarczy Wam podstawowa wersja Obliviona?