Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 listopada 2019, 13:15

autor: Aquma

Skoki narciarskie w wirtualnej rzeczywistości - zapowiedziano Ski Jumping Pro VR

Firma Kalypso Media zapowiedziała grę o skokach narciarskich, korzystającą z technologii wirtualnej rzeczywistości - Ski Jumping Pro VR. W prace nad tytułem jest zaangażowany dwukrotny czempion olimpijski i mistrz świata tej dyscypliny sportu, Andreas Wellinger.

Ski Jumping Pro VR - gra VR o skokach narciarskich. - Skoki narciarskie w wirtualnej rzeczywistości - zapowiedziano Ski Jumping Pro VR - wiadomość - 2019-11-28
Ski Jumping Pro VR - gra VR o skokach narciarskich.

Firma Kalypso Media zapowiedziała Ski Jumping Pro VR - grę o skokach narciarskich przygotowaną z myślą o technologii wirtualnej rzeczywistości, będącą remakiem produkcji znanej z urządzeń mobilnych. Tytuł ukaże się na komputerach oraz konsoli PlayStation 4 i będzie wymagał gogli HTC Vive lub PSVR. W pracach nad produkcją uczestniczy Andreas Wellinger - skoczek mający na swoim koncie dwa złote medale olimpijskie oraz tytuł mistrza świata.

Życie skoczka narciarskiego to pełna adrenaliny przejażdżka, skupiająca się na kilku minutach, w których zwycięstwo i porażka są bardzo blisko siebie. Ski Jumping Pro VR przenosi doświadczenie znane ze skoczni i umieszcza Cię w sercu jednego z najbardziej imponujących sportów na świecie. Skakałem na całym świecie, więc mogę powiedzieć, że Ski Jumping Pro VR to gra najbliższa prawdziwym doświadczeniom, oferująca dokładną replikę skoczni i obiektów, jak również symulację napięcia, które odczuwasz biorąc udział w zawodach - opisuje tytuł wspominany sportowiec.

Produkcja zaoferuje 19 odmiennych lokacji na całym świecie, na których będziemy mogli wziąć udział w 62 wydarzeniach. Dostaniemy możliwość wykonywania pojedynczych skoków, ale nie zabraknie też trybu kariery, w którym będziemy mogli dostosować wygląd oraz rozwinąć umiejętności naszego skoczka. W miarę postępów w rozgrywce odblokujemy też nowe poziomy, konkursy i skocznie.

Ważną częścią zabawy będzie intuicyjne sterowanie - wykorzystamy kontrolery ruchowe oraz własne ciało, by balansować i zmieniać pozycję w czasie skoku oraz lądowania. Zapewniane przez hełm VR wrażenie głębi i immersji powinno sprawić, że Ski Jumping Pro VR stanie się naprawdę niezapomnianym doświadczeniem. Tytuł zadebiutuje już za kilka dni - 6 grudnia, czyli w sam raz na Mikołajki. Poniżej kilka obrazków.

Ski Jumping Pro VR. - Skoki narciarskie w wirtualnej rzeczywistości - zapowiedziano Ski Jumping Pro VR - wiadomość - 2019-11-28
Ski Jumping Pro VR.
  1. Kalypso Media - strona oficjalna
  2. Ski Jumping Pro VR na Steamie