Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 18 lutego 2014, 19:45

autor: Maciej "Maciej Jałowiec" Jałowiec

Skojarz się z nową kartą - zagraj w skojarzenia i wygraj GeForce'a GTX 750

Razem z firmą NVIDIA zachęcamy Was gorąco do udziału w prostej grze w skojarzenia, w której czekają na Was do wygrania karty graficzne NVIDIA GeForce GTX 750!

Skojarz się z nową kartą - zagraj w skojarzenia i wygraj GeForce'a GTX 750 - ilustracja #1

Wszystkich wielbicieli nowiutkiego sprzętu i akcesoriów komputerowych zapraszamy do udziału w konkursie, w którym dzięki Waszym skojarzeniom możecie zapewnić sobie jeden z trzech egzemplarzy karty graficznej NVIDIA GeForce GTX 750!

Wraz z firmą NVIDIA przygotowaliśmy dla Was prostą zabawę, której szczegóły znajdziecie na specjalnej stronie konkursowej, zlokalizowanej pod adresem http://gtx750.gry-online.pl/. Mówiąc w skrócie, aby wziąć udział w walce o kartę NVIDIA GeForce GTX 750, należy przygotować ciąg skojarzeń, zaczynający się na „Ja”, a kończy się na „NVIDIA GeForce GTX”. Pomiędzy tymi dwoma elementami należy wstawić jeszcze cztery skojarzenia, aby razem utworzyły jeden logiczny ciąg.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 11 marca. Regulamin i szczegółowe informacje dotyczące trybu zgłaszania prac znajdziecie na wspomnianej specjalnej stronie http://gtx750.gry-online.pl/. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 19 marca.

Fundatorem nagród jest firma NVIDIA.

Gorąco zachęcamy do udziału w zabawie i życzymy powodzenia!

NVIDIA jest amerykańską firmą zajmującą się produkcją podzespołów komputerowych od 1993 roku. Do jej najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych produktów należą karty graficzne, zarówno do zastosowań prywatnych (np. w grach komputerowych), jak i komercyjnych (przygotowywanie projektów graficznych i inżynieryjnych). Sztandarową serią kart graficznych jest NVIDIA GeForce, a ponadto firma od kilku lat pracuje nad rozwojem dodatkowych technologii, takich jak silnik fizyki PhysX, CUDA (Compute Unified Device Architecture) czy 3D Vision. Najnowsze urządzenia koncernu są dodatkowo wspierane przez aplikację GeForce Experience, której zadaniem jest automatyczne optymalizowanie ustawień graficznych w uruchamiancy grach. Główna siedziba korporacji mieści się w Dolinie Krzemkowej, a konkretniej w Santa Clara w Kalifornii.