Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 maja 2012, 13:24

autor: Aver

Sklep GRY-OnLine rozpoczął wysyłkę pudełek z Diablo III

Do siedziby Sklepu GRY-OnLine dotarły dziś pudełka z najnowszą produkcją firmy Blizzard. Są wśród nich egzemplarze Edycji Kolekcjonerskiej Diablo III.

Klienci Sklepu GRY-OnLine, którzy znaleźli się w rekordowo licznym gronie przedpremierowych nabywców gry Diablo III, mogą być spokojni o swój zakup. Do siedziby naszej firmy dokładnie w samo południe dotarły wyczekiwane przez wielu egzemplarze gry Blizzarda.

Sklep GRY-OnLine rozpoczął wysyłkę pudełek z Diablo III - ilustracja #1

Jak widać na załączonym zdjęciu, jest wśród nich kilkanaście sztuk Edycji Kolekcjonerskiej, wokół której krążyły pogłoski, jakoby firma CD Projekt specjalnie ograniczała jej nakład. Wydawca Diablo III na Polskę kilka dni temu zdecydowanie zdementował te plotki.

Co ciekawe, zgodnie z nieoficjalnymi i niepotwierdzonymi informacjami pochodzącymi z kilku rodzimych sieci sprzedaży, istnieje ryzyko, że po wyczerpaniu się pierwszego pudełkowego nakładu gry, na pewien czas zniknie ona ze sklepowych półek. Przygotowanie kolejnej partii egzemplarzy i dostarczenie jej do sprzedawców może potrwać, warto więc nabyć kopię produkcji już teraz. Standardowe wydanie Diablo III jest jeszcze dostępne w naszym Sklepie za 179,90 zł.