Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lipca 2020, 09:42

autor: Aquma

Sims 4 – nowe DLC łączy robienie na drutach i heavy metal

Gra The Sims 4 otrzymała dziś nowe DLC. Dodatek nosi tytuł Włóczkowe historie i znalazło się w nim nawiązanie do zabawnego fińskiego konkursu, który łączy zamiłowanie do robienia na drutach oraz ciężkiej muzyki.

Sims 4 – nowe DLC łączy robienie na drutach i heavy metal - ilustracja #1
Strój godny porządnego metalowca.

W SKRÓCIE:

  1. The Sims 4 otrzymało nowy pakiet DLC – Włóczkowe historie;
  2. dodatek dotyczy robienia na drutach i znalazło się w nim nawiązanie do mało znanego, fińskiego konkursu, który łączy to hobby z heavy metalem.

The Sims 4 otrzymało dziś nowy pakiet DLC – tzw. Włóczkowe historie (ang. Nifty Knitting Stuff Pack), który oferuje szereg nowych przedmiotów powiązanych z robieniem na drutach. Mowa tu o takich rzeczach, jak ubrania (swetry, czapki itp.), fryzury czy meble (np. nieodzowny fotel bujany). Jedna z nowości jest dość zaskakująca – otrzymaliśmy heavymetalową stację radiową, która na pierwszy rzut oka nie ma wiele wspólnego ze wspomnianym hobby. Okazuje się, że jest to nawiązanie do mało znanego, fińskiego konkursu, który łączy ciężką muzykę z zamiłowaniem do robienia na drutach (za portalem Gamerant).

Wydarzenie nazywa się Heavy Metal Knitting Championship (w wolnym tłumaczeniu Mistrzostwa Świata w Heavymetalowym Robieniu na Drutach) i jest dokładnie tym, czego można się spodziewać – zespoły biorące udział w tym szaleństwie równocześnie grają ciężką muzę i pracują nad nowa czapeczką dla pierworodnego któregoś z członków grupy (albo czymkolwiek innym dla kogokolwiek innego – byle z włóczki). Jeśli wydaje Wam się to dziwne, to… macie rację. Zresztą, polecam poniższy film – to z pewnością jedna z dziwniejszych (i zabawniejszych) rzeczy, które dziś zobaczycie.

Przypominamy, że The Sims 4 jest dostępne na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Na Originie pakiet Włóczkowe historie wyceniono na 49,99 złotych.

  1. Recenzja gry The Sims 4 - niezłe nowości w cieniu wyraźnych braków
  2. Wydałam 50 zł, żeby zrobić pranie w The Sims 4. Nie było warto
  3. The Sims 4 – poradnik
  4. The Sims 4 – strona oficjalna