Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2013, 18:58

autor: Góral

SimCity - zapowiedziano dodatek Cities of Tomorrow

W listopadzie bieżącego roku ukaże się duże rozszerzenie do gry SimCity. Cities of Tomorrow zabierze graczy w przyszłość, dzięki czemu możliwa będzie zabawa z nowymi, futurystycznymi budowlami.

Firma Electronic Arts, wydawca gry SimCity, zapowiedziała rozszerzenie Cities of Tomorrow, które, jak sama nazwa wskazuje, zabierze graczy w przyszłość. Produkcja ukaże się na rynku 12 listopada, jednak nie ujawniono jeszcze jej ceny.

SimCity: Cities of Tomorrow w skrócie:
  • Duże rozszerzenie przenoszące graczy w przyszłość
  • Doda do rozgrywki nowe budynki, pojazdy, drony, itd.
  • Premiera nastąpi 12 listopada

W powyższej zapowiedzi możemy zaznajomić się z wszystkimi najważniejszymi elementami dodatku. Jego akcja rozegra się w stosunkowo niedalekiej przyszłości, około 50 – 75 lat licząc od czasów obecnych. Zmianie ulegnie większość otoczenia. W akcji zobaczymy między innymi drony ratownicze, pociągi magnetyczne, ale także samochody jeżdżące po drogach dokładnie tak jak dziś. Cała metropolia oświetlona ma być przez neonowe światła.

Jedną z większych nowości będą modułowe mega wieże, składające się z maksymalnie ośmiu części. Każda z nich ma być swego rodzaju oddzielną budowlą. Możliwa może być więc konstrukcja składająca się z pomieszczeń mieszkalnych, przemysłowych, itd. Ciekawym budynkiem okaże się również OmegaCorp, czyli fabryka produkująca tajemniczą substancję Omega, która może zniszczyć całe miasto.

SimCity - zapowiedziano dodatek Cities of Tomorrow - ilustracja #2SimCity ukazało się na rynku w marcu bieżącego roku. Gra okazała się sukcesem finansowym, sprzedając się w nakładzie przekraczającym 2 mln egzemplarzy. Z drugiej strony, produkcja wymagająca stałego połączenia z Internetem, borykała się ze sporymi problemami, nierzadko uniemożliwiając graczom zabawę.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.