Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2016, 21:32

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Sieciowa gra free-to-play Dreadnought trafi na PlayStation 4

Dreadnought ukaże się nie tylko na PC, ale i na PlayStation 4. Użytkownicy konsoli mogą się już zapisywać do zamkniętej bety tej sieciowej gry bitewnej free-to-play o starciach gwiezdnych pancerników.

Dreadnought, sieciowa gra bitewna free-to-play o starciach wielkich gwiezdnych pancerników, która dotychczas zapowiedziana była wyłącznie na PC, otrzyma wersję przeznaczoną na PlayStation 4 w 2017 roku, o czym poinformowano fanów podczas dzisiejszego pokazu na PlayStation Experience 2016. Użytkownicy konsoli firmy Sony mogą już zapisywać się do testów beta na oficjalnej stronie wydawcy gry, firmy Grey Box. Co ciekawe, na blogu PlayStation możemy przeczytać o ekskluzywnej zawartości dla wersji PS4. Póki co nie ma jednak szczegółów na ten temat.

W grze studia Yager Development (twórcy Spec Ops: The Line) wcielamy się w pilotów wielkich statków kosmicznych podzielonych na kilka klas w zależności od pełnionej roli: ciężkie, ofensywne, sniperzy, wsparcie i zwiad. Swoje statki możemy swobodnie personalizować, instalując na nich masę modyfikacji i dodatkowych ulepszeń. Gdy już wybierzemy jeden z nich, wspólnie z pozostałymi członkami oddziału musimy stawić czoła rywalom z drugiej drużyny. Oprócz dostępnego w becie Deathmatcha, pełna wersja Dreadnought zaoferuje kilka innych trybów rozgrywki o urozmaiconych zasadach.

  1. Dreadnought na stronie wydawcy