Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lipca 2013, 07:34

Shadowrun Returns zalicza udany debiut. Top 10 Steam (21 - 27 lipca)

Shadowrun Returns okazal się najlepiej sprzedającym się tytułem ubiegłego tygodnia na platformie dystrybucji cyfrowej Steam. W ścisłej czołówce nadal znajduje się Sid Meier's Civilization V. Zobacz jakie tytuły załapały się do pierwszej dziesiątki.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedajacych się gier w usłudze elektronicznej dystrybucji Steam w minionym tygodniu.

Shadowrun Returns jest zdaje się pierwszym tak spektakularnym kickstarterowym debiutem. Umiejętny szum marketingowy stworzony wokół gry sprawił, że wielu graczy miało wysokie oczekiwania w stosunku do projektu zespołu deweloperskiego Harebrained Schemes, które chyba nie do końca zostały zaspokojone. Teraz piłka znajduje się po stronie fanów, którzy dzięki udostępnionemu wraz z grą edytorowi mogą sami wykazać się pomysłowością i tworzyć nowe przygody.

Reszta listy bez radykalnych zmian, nadl świetnie trzyma się Cywilizacja, sporą rzeszę oddanych fanów zdobył też Kerbal Space Program. Do pierwszej dziesiątki wskoczył też min. Prison Architect.

1.

Shadowrun Returns

2.

The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition

3.

Sid Meier's Civilization V: Brave New World

4.

Sid Meier's Civilization V Gold Edition

5.

Bioshock: Infinite

6.

Borderlands 2

7.

Kerbal Space Program

8.

Dishonored

9.

Prison Architect

10.

Counter-Strike: Global Offensive