Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 14 listopada 2017, 13:24

Shadowgun: Legends - zwiastun i testy mobilnego Destiny

W holenderskim App Store ruszyły testy Shadowgun: Legends, czyli mobilnej strzelanki autorstwa znanego z Dead Trigger studia Madfinger Games. Autorzy wypuścili także nowy teaser.

Gra zapowiada się na jedną z najładniejszych produkcji mobilnych. - Shadowgun: Legends - nowy teaser i testy w soft-launchu strzelanki autorów Dead Trigger 2 - wiadomość - 2017-11-14
Gra zapowiada się na jedną z najładniejszych produkcji mobilnych.
SHADOWGUN LEGENDS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Madfinger
  2. Wydawca: Madfinger
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: iOS, AND
  5. Model biznesowy: free-to-play

Długie wyczekiwanie na premierę Shadowgun: Legends wydaje się zmierzać ku końcowi. Twórcy rozpoczęli właśnie testy gry w ramach tzw. soft-launchu. Niestety, wczesna wersja dostępna jest tylko w Holandii, ale jej pojawienie się sugeruje, że od premiery dzieli nas już co najwyżej kilka miesięcy. Przy okazji autorzy wypuścili także krótki teaser z fragmentami rozgrywki.

Przypomnijmy, że Shadowgun: Legends zmierza na urządzenia z systemami iOS i Android. Na obu tych platformach gra wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami. Na razie twórcy nie podali planowanej daty premiery, ale start w soft-launchu oznacza, że najpewniej nastąpi ona na początku przyszłego roku.

Na Shadowgun: Legends czekamy głównie z powodu odpowiedzialnego za ten projekt studia. Zespół Madfinger to bowiem jeden z najlepszych deweloperów tworzących mobilne strzelanki. Pozycję tę wypracował sobie takimi tytułami jak Dead Trigger 2, Unkilled czy wcześniejsze dwie odsłony cyklu Shadowgun.

Najnowsza część serii ma kontynuować tradycję marki i po raz kolejny zaoferuje mocno zmienioną formułę. Pierwsze Shadowgun było trzecioosobową strzelanką, która oferowała wyłącznie kampanię dla pojedynczego gracza. Druga część, czyli Shadowgun: Deadzone, zachowała perspektywę, ale postawiła na rozgrywki multiplayer i nie posiadała trybu solo. Natomiast Shadowgun: Legends można w pewnym uproszczeniu opisać jako „mobilne Destiny”. Wydarzenia będziemy obserwowali z oczu bohatera, a zabawę wzbogacą elementy RPG. Tym razem otrzymamy kampanię fabularną, tryb kooperacyjny oraz potyczki PvP, a do tego będziemy mogli spotykać się z innymi graczami w wirtualnych przestrzeniach społecznościowych.

  1. Oficjalna strona gry