Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 22 marca 2018, 12:56

autor: Radosław "Riddick" Kowalczyk

Shadowgun: Legends - premiera darmowego Destiny na Androida i iOS

Shadowgun: Legends to bez wątpienia jedna z ciekawszych premier mobilnych tego roku. Grafika godna produkcji AAA oraz zmieniające się pod wpływem graczy uniwersum, to bez wątpienia elementy wyróżniające tę produkcję.

Grafika wygląda imponująco. Niejedna produkcja na pecety i konsole mogłaby pozazdrościć oprawy Shadowgun: Legends. - Shadowgun: Legends - premiera darmowego Destiny na Androida i iOS - wiadomość - 2018-03-23
Grafika wygląda imponująco. Niejedna produkcja na pecety i konsole mogłaby pozazdrościć oprawy Shadowgun: Legends.

Dziś premiera jednej z najładniejszych gier akcji na urządzenia mobilne, Shadowgun: Legends. Tytuł nazywany mobilnym Destiny pozwala na grę solo lub w trybie multiplayer. Wcześniej dostępny był w tzw. soft-launchu, a od dziś mogą go pobrać wszyscy zainteresowani użytkownicy systemów Android oraz iOS.

Shadowgun: Legends to kolejna odsłona serii tworzonej przez czeskie studio Madfinger Games. Tytuł jest pierwszoosobową strzelaniną z wyraźnymi elementami RPG. Mamy tu więc punkty doświadczenia, rozwój bohatera oraz możliwość ulepszania ekwipunku (twórcy udostępnili 500 różnych broni oraz ponad 1000 elementów pancerza, więc jest z czego wybierać). Fabuła gry osadzona została w przyszłości, a naszym zadaniem jest uratowanie galaktyki przed inwazją obcych. Dokonamy tego na przestrzeni ponad 200 zadań, rozsianych po czterech różnych planetach. Tym, co wyróżnia Shadowgun: Legends jest wspomniana już grafika godna produkcji AAA oraz zmieniające się uniwersum gry, na które trwały wpływ będą mieli sami gracze. Najlepsi otrzymają za swoje dokonania pomnik, który będzie widoczny dla wszystkich w specjalnym Walk of Fame. I choć aspekt społeczny jest tu wyraźny, tytuł umożliwia, oprócz rywalizacji oraz kooperacji z innymi graczami, również zabawę w trybie dla pojedynczego gracza.

Należy pamiętać, że Shadowgun: Legends dostępne jest w modelu free-to-play. Oznacza to, że choć grę pobierzemy za darmo, to wewnątrz aplikacji znajdziemy mikrotransakcje.