Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 7 grudnia 2020, 19:49

Seven: Enhanced Edition za darmo

Do 9 grudnia do godziny 19:00 czasu polskiego w Humble Store możemy za darmo zdobyć polską grę Seven: Enhanced Edition. Tytuł otrzymamy w postaci klucza GOG.com.

W Humble Store można za darmo zdobyć Seven: Enhanced Edition, czyli wydane w 2017 roku RPG akcji. Aby przypisać produkcję do swojej biblioteki, należy wejść w link zamieszczony poniżej, zalogować się na swoje konto w serwisie i wcisnąć przycisk „get the game”. Po zapisaniu się do newslettera i sfinalizowaniu transakcji otrzymamy kod do aktywacji produktu na GOG.com. Promocja jest ograniczona czasowo i zakończy się 9 grudnia o godzinie 19:00 czasu polskiego.

  1. Seven: Enhanced Edition w Humble Store
  2. Seven The Days Long Gone - poradnik do gry
  3. Recenzja gry Seven: The Days Long Gone – RPG inne niż wszystkie

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.