Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 stycznia 2022, 10:07

Serious Sam: Siberian Mayhem - obszerny gameplay z początku kampanii

Do sieci trafił trwający prawie jedenaście minut zapis rozgrywki z Serious Sam: Siberian Mayhem. Materiał pokazuje początkowe fragmenty kampanii.

Do premiery Serious Sama: Siberian Mayhem pozostało raptem kilka dni. Oczekiwanie na premierę projektu umilić może wypuszczony właśnie nowy materiał wideo z obszernym zapisem rozgrywki.

Filmik trwa niecałe jedenaście minut i ukazuje początkowe etapy kampanii fabularnej. Całość daje dobre pojęcie o tym, co zaoferuje pełna wersja produkcji. Jak na tę markę przystało, gameplay koncentruje się na widowiskowej rozwałce. Pozwala także zobaczyć nowe mroźne lokacje.

Przypomnijmy, że Serious Sam: Siberian Mayhem to samodzielny dodatek do Serious Sama 4. Projekt zmierza wyłącznie na PC (przynajmniej na ten moment) i zadebiutuje za trzy dni, czyli 25 stycznia 2022 roku. Produkcja zaoferuje lokalizację kinową, tj. z polskimi napisami.

Serious Sam: Siberian Mayhem dostępny będzie na Steamie oraz w serwisie GOG.com. Obecnie dodatek można kupić w przedsprzedaży za 72 złote. Jest to cena promocyjna, obniżona o 10%, i w dniu premiery podskoczy ona do 80 zł.

Równolegle dostępny jest zestaw Serious Savings, który za 178,44 zł oferuje w jednej paczce Serious Sama 4 oraz Serious Sama: Siberian Mayhem.

  1. Oficjalna strona internetowa studia Croteam
  2. Oficjalna strona internetowa Devolver Digital