Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 listopada 2019, 17:43

Serial Wiedźmin - Netflix zdradza tytuły i treść pierwszych 8 odcinków

Netflix zdradza coraz więcej informacji związanych z serialem Wiedźmin. Na koncie produkcji w serwisie Twitter pojawiły się wpisy zdradzające tytuły oraz zarys fabularny poszczególnych odcinków.

UWAGA: Poniższa wiadomość zawiera spoilery. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Poznaliśmy ogólny zarys fabuły poszczególnych odcinków pierwszego sezonu Wiedźmina. - Serial Wiedźmin - Netflix zdradza tytuły i treść pierwszych 8 odcinków - wiadomość - 2019-11-22
Poznaliśmy ogólny zarys fabuły poszczególnych odcinków pierwszego sezonu Wiedźmina.

Premiera serialu Wiedźmin zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym Netflix zdradza kolejne informacje związane z produkcją. Tym razem na twitterowym profilu poświęconym produkcji pojawiły się posty zdradzające tytuły wszystkich ośmiu odcinków wraz z ich krótkimi opisami. Tym samym okazało się, że przeciek z początku miesiąca jest prawdziwy. Oto lista epizodów:

Odcinek 1: The End’s Beginning (Początek końca);

Odcinek 2: Four Marks (Cztery znaki);

Odcinek 3: Betrayer Moon (Księżyc zdrajcy);

Odcinek 4: Of Banquets, Bastards and Burials (O bankietach, bękartach i pochówkach);

Odcinek 5: Bottled Appetities (Butelkowane apetyty);

Odcinek 6: Rare Species (Rzadkie gatunki);

Odcinek 7: Before A Fall (Przed upadkiem);

Odcinek 8: Much More (Coś więcej);

Jak widać, powyższe posty zawierają krótkie wskazówki dotyczące tego, co zobaczymy w poszczególnych odcinkach. Dzięki nim m.in. zyskujemy potwierdzenie, że pierwszy epizod przedstawi wydarzenia z opowiadania Mniejsze zło, opisującego spotkanie Geralta z księżniczką Renfri, po którym bohater dorobił się przydomku Rzeźnik z Blaviken, drugi skupi się na przeszłości Yennefer (która nie została szczegółowo opisana nigdzie w książkach), a szósty będzie stanowił ekranizację Granicy możliwości, czyli opowiadania o polowaniu na smoka.

Pierwszy sezon Wiedźmina zadebiutuje na Netfliksie 20 grudnia tego roku.