filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 czerwca 2022, 10:49

Serial The Last of Us na nowym zdjęciu, Joel i Ellie ukrywają się przed klikaczem

Podczas wczorajszego Summer Game Fest stacja HBO przedstawiła zdjęcie z planu nadchodzącej serialowej superprodukcji, The Last of Us. Tym razem możemy dokładnie przyjrzeć się głównym bohaterom.

The Last of Us/Naughty Dog/Materiały promocyjne

Tegoroczna edycja pokazów Summer Game Fest obfitowała nie tylko w prezentacje nadchodzących gier, ale także rzuciła światło na długo wyczekiwaną ekranizację wielokrotnie nagradzanego dzieła studia Naughty Dog, The Last of Us.

Klimatyczne ujęcie

Studio odpowiedzialne za grę o tym samym tytule oraz HBO pokazali oficjalne zdjęcie z nadchodzącego serialu na podstawie kultowego survival horroru. To pierwsza taka fotografia, na której widzimy twarze odtwórców głównych ról, Pedro Pascala i Belli Ramsey.

Serial The Last of Us na nowym zdjęciu, Joel i Ellie ukrywają się przed klikaczem - ilustracja #1
Źródło: YouTube / Summer Game Fest.

Na kadrze możemy zobaczyć Joela i Ellie, którzy ukrywają się przed klikaczem (lepiej widocznym po rozjaśnieniu fotografii), czyli zainfekowanym przez groźnego wirusa człowiekiem. Zdjęcie prezentuje się niezwykle klimatycznie i mamy okazję zobaczyć, jak będzie prezentował się gotowy serial. Dodatkowo otrzymaliśmy kolejne spojrzenie na ubiory bohaterów, które są wierne tym znanym z gry.

HBO Max kupisz tutaj

Niespodzianka dla fanów gry

Ponadto warto także wspomnieć, że podczas wczorajszej prezentacji ujawniono, że obsada serialu The Last of Us powiększyła się o Troya Bakera i Ashley Johnson, którzy w grach użyczyli głosu Joelowi i Ellie. Przydzielono im jednak tym razem inne role, na temat których szczegóły nie zostały jeszcze podane.

Serial The Last of Us na nowym zdjęciu, Joel i Ellie ukrywają się przed klikaczem - ilustracja #2
Źródło: Twitter/@HBO

Nie tylko serial

Na koniec, pozostając jeszcze w tym uniwersum, przypominamy, że nasza redakcyjna koleżanka pisała o remake’u The Last of Us, który trafi 2 września na konsolę PlayStation 5. Niedługo potem pojawi się także na PC. Wczoraj otrzymaliśmy również pierwsze spojrzenie na samodzielny tryb multiplayer tej produkcji, o czym wspomnieliśmy tutaj.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Autor ima się różnorodnej tematyki. Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej