Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 czerwca 2022, 10:49

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Serial The Last of Us na nowym zdjęciu, Joel i Ellie ukrywają się przed klikaczem

Podczas wczorajszego Summer Game Fest stacja HBO przedstawiła zdjęcie z planu nadchodzącej serialowej superprodukcji, The Last of Us. Tym razem możemy dokładnie przyjrzeć się głównym bohaterom.

The Last of Us/Naughty Dog/Materiały promocyjne

Tegoroczna edycja pokazów Summer Game Fest obfitowała nie tylko w prezentacje nadchodzących gier, ale także rzuciła światło na długo wyczekiwaną ekranizację wielokrotnie nagradzanego dzieła studia Naughty Dog, The Last of Us.

Klimatyczne ujęcie

Studio odpowiedzialne za grę o tym samym tytule oraz HBO pokazali oficjalne zdjęcie z nadchodzącego serialu na podstawie kultowego survival horroru. To pierwsza taka fotografia, na której widzimy twarze odtwórców głównych ról, Pedro Pascala i Belli Ramsey.

Serial The Last of Us na nowym zdjęciu, Joel i Ellie ukrywają się przed klikaczem - ilustracja #1
Źródło: YouTube / Summer Game Fest.

Na kadrze możemy zobaczyć Joela i Ellie, którzy ukrywają się przed klikaczem (lepiej widocznym po rozjaśnieniu fotografii), czyli zainfekowanym przez groźnego wirusa człowiekiem. Zdjęcie prezentuje się niezwykle klimatycznie i mamy okazję zobaczyć, jak będzie prezentował się gotowy serial. Dodatkowo otrzymaliśmy kolejne spojrzenie na ubiory bohaterów, które są wierne tym znanym z gry.

HBO Max kupisz tutaj

Niespodzianka dla fanów gry

Ponadto warto także wspomnieć, że podczas wczorajszej prezentacji ujawniono, że obsada serialu The Last of Us powiększyła się o Troya Bakera i Ashley Johnson, którzy w grach użyczyli głosu Joelowi i Ellie. Przydzielono im jednak tym razem inne role, na temat których szczegóły nie zostały jeszcze podane.

Serial The Last of Us na nowym zdjęciu, Joel i Ellie ukrywają się przed klikaczem - ilustracja #2
Źródło: Twitter/@HBO

Nie tylko serial

Na koniec, pozostając jeszcze w tym uniwersum, przypominamy, że nasza redakcyjna koleżanka pisała o remake’u The Last of Us, który trafi 2 września na konsolę PlayStation 5. Niedługo potem pojawi się także na PC. Wczoraj otrzymaliśmy również pierwsze spojrzenie na samodzielny tryb multiplayer tej produkcji, o czym wspomnieliśmy tutaj.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.