Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 5 lutego 2020, 12:01

autor: Froozyy

Serial Ray Donovan skasowany po 7 sezonach

Telewizja Showtime poinformowała, że serial kryminalny Ray Donovan nie otrzyma kolejnych sezonów. To oznacza, że siódma seria, której finałowy odcinek został wyemitowany w zeszłym miesiącu, była zarazem ostatnią i fani produkcji nie poznają dalszych losów rodziny Donovanów.

SERIAL RAY DONOVAN W SKRÓCIE:
  • Data premiery w Polsce – 1 sierpnia 2013;
  • Gatunek – dramat kryminalny;
  • Liczba sezonów – 7;
  • Liczba odcinków – 82;
  • Gdzie obejrzeć – nSeriale, HBO, AXN Black oraz AXN Spin.

Miłośnicy serialu kryminalnego Ray Donovan muszą pogodzić się ze smutną wiadomością. Amerykańska telewizja Showtime, stojąca za tą produkcją, ogłosiła właśnie, że nie powstaną już jej kolejne sezony, a siódmy (którego finałowy odcinek został wyemitowany w zeszłym miesiącu) był zarazem tym ostatnim (podajemy za serwisem Variety).

Ray Donovan nie otrzyma kolejnego sezonu. - Serial Ray Donovan skasowany po 7 sezonach - wiadomość - 2020-02-05
Ray Donovan nie otrzyma kolejnego sezonu.

Serial opowiada historię tytułowego Raya Donovana (w tej roli Liev Schreiber) oraz jego rodziny, prowadzącej działalność polegającą na pozbywaniu się różnych problemów nękających znanych i bogatych ludzi. Przy tym często uciekają się do szantażu, tortur czy też pobić, aby mieć pewność, że powierzone zadanie zostało wykonane. Produkcja, oprócz przedstawienia kryminalnej działalności Donovanów, ukazuje również ich trudne relacje wynikające z różnicy charakterów. Pierwszy odcinek Ray Donovan został udostępniony w Polsce 1 sierpnia 2013 roku w usłudze VOD nSeriale. Stacja HBO Polska rozpoczęła jego emisję 5 lipca 2014 roku. Serial można znaleźć również na AXN Black oraz AXN Spin.