Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 17 sierpnia 2022, 22:03

Nowe zdjęcia z serialu Fallout zachwycą fanów gier Bethesdy

Serial Fallout od Amazona może wypaść całkiem nieźle. Przynajmniej taką nadzieję mają fani cyklu po zobaczeniu rzekomych zdjęć z planu filmowego, które przedstawiają wiernie zrekonstruowaną Kryptę.

Źródło fot. powyżej: Shamanomenon na Twitterze.

Fallout od Amazona wciąż nie ma oficjalnej daty premiery, ale produkcja już zyskała w oczach fanów tej postapokaliptycznej serii. Wszystko za sprawą przecieku z kolejnymi zdjęciami z planu serialu, które prezentują nieznaną Kryptę (numer 32, jak pokazuje jedna z fotografii).

Nowe zdjęcia z serialu Fallout zachwycą fanów gier Bethesdy - ilustracja #1

Od razu nasuwają się skojarzenia z Falloutem 3, czyż nie?

Nowe zdjęcia z serialu Fallout zachwycą fanów gier Bethesdy - ilustracja #2

Jakie tajemnice skrywa nowa Krypta?Źródło: Shamanomenon na Twitterze.

Obrazki pierwotnie zamieszczono w wątku w serwisie Reddit, ale szybko zostały usunięte. Oczywiście „szybko” w języku Internetu oznacza, że inni użytkownicy zapisali już zdjęcia opublikowali ponownie w sieci. Na przykład Shamanomenon z Twittera.

Niemniej oznacza to także, że nie mamy niczego, co potwierdzałoby źródło fotografii, a tym samym ich autentyczność. Nawet jeśli w tym przypadku trudno wątpić w wiarygodność zdjęć, jak zawsze zalecamy ostrożne traktowanie wszelkich przecieków.

Nowe zdjęcia z serialu Fallout zachwycą fanów gier Bethesdy - ilustracja #3
Źródło: Shamanomenon na Twitterze.

Fotografie z planu Fallouta wzbudziły spore emocje wśród fanów, nawet tych, którzy – jak piszą w mediach społecznościowych – nie wiązali wielkich nadziei z serialem Amazona (zapewne po problemach Fallouta 76 i wielu niezbyt udanych ekranizacjach gier). Trudno się dziwić: sceny wyglądają niczym żywcem wyjęte z Fallouta 3.

Ba, część internautów uznała, że tak właśnie powinna wyglądać następna odsłona serii. Niestety, na tę jeszcze długo poczekamy. Zapewne wcześniej Fallout trafi do oferty usługi Amazon Prime Video, aczkolwiek wciąż czekamy na oficjalne informacje dotyczące terminu premiery serialu.

Amazon Prime Video kupisz tutaj

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat, ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GOL-em rozpoczął w 2015 roku, pisząc w newsroomie growym, a następnie również filmowym i – o zgrozo! – technologicznym (nie zabrakło też udziału w encyklopedii gier). Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Nie pytać o kwestie związane z grafiką – po kilku godzinach autor potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej