Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lutego 2018, 09:25

autor: Movis

Sea of Thieves – druga tura zamkniętej bety w ten weekend

Studio Rare ogłosiło plany szeregu testów serwerów pirackiej gry Sea of Thieves. Pierwszy odbędzie się już w ten weekend, choć nie ma co liczyć na nową zawartość – autorzy chcą jedynie sprawdzić, jak infrastruktura zachowuje się z większą liczbą graczy.

Kooperacyjny symulator pirackiego życia Sea of Thieves powoli dopływa do portu oficjalnej premiery. Zanim się to jednak stanie, odpowiedzialni za grę autorzy z Rare chcą bardzo szczegółowo sprawdzić poprawność działania serwerów. Wcześniej mieliśmy do czynienia z zamkniętą betą, która trwała około tygodnia. W oficjalnej informacji producent zapowiada zaś plan szeregu „testów skali”. Pierwszy z nich odbędzie się już w ten weekend, w dniach 16-18 lutego, a początek i zakończenie wydarzenia zaplanowano na 11:00 czasu polskiego. Dostęp do tytułu uzyskają członkowie klubu Xbox Insider oraz ci, którzy uczestniczyli w poprzednim okresie próbnym (spodziewać się jednak można, że do gry zostanie też dopuszczony „nowy narybek”).

Ja chce jeszcze raz! - Sea of Thieves – druga tura zamkniętej bety - wiadomość - 2018-02-15
Ja chce jeszcze raz!

Jeśli chcieliście zobaczyć jakiekolwiek nowości lub ciekawostki znalezione niedawno w plikach gry, to trochę się zawiedziecie. Nie ma co liczyć na Krakena lub zadania zlecane przez inne kompanie piratów. Autorzy celowo chcą wykorzystać identyczną wersję tytułu, by sprawdzić, czy ich poprawki oraz zmiany optymalizacyjne działają jak należy. Jako główne kwestie i „wąskie gardła” infrastruktury określili problemy związane z dołączaniem do gry i sprzedawaniem przedmiotów na posterunkach. Więcej szczegółów możecie uzyskać z ust producenta wykonawczego Joe Neate’a na poniższym materiale:

Kalendarz produkcji robi się naprawdę gęsty – zespół chce przed debiutem zmieścić zarówno parę stopniowanych testów, jak i otwartą dla wszystkich chętnych betę. Data premiery Sea of Thieves została bowiem zaplanowana na 20 marca 2018 roku. Tytuł pojawi się na PC i Xboksie One.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Sea of Thieves
  2. Sea of Thieves – czy piracka gra powtórzy błędy Ubisoftu? (zapowiedź)
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.