Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2018, 21:21

autor: Riddick

Sea of Solitude - pierwszy zwiastun gry

Na konferencji Electronic Arts zaprezentowano grę Sea of Solitude, niezależną przygodówkę akcji, która opowie o wpływie emocji na człowieka. Grę tworzy niemieckie studio Jo-Mei Games pod szyldem EA Originals.

Podczas swojej przygody Kay odkryje, że to nie potwory są jej prawdziwym przeciwnikiem. - Sea of Solitude - pierwszy zwiastun gry - wiadomość - 2018-06-10
Podczas swojej przygody Kay odkryje, że to nie potwory są jej prawdziwym przeciwnikiem.

Na konferencji Electronic Arts zaprezentowano zwiastun zapowiedzianej już jakiś czas temu niezależnej przygodówki akcji spod szyldu EA Originals – Sea of Solitude. Produkcja tworzona przez niemieckie studio Jo-Mei Games podejmuje temat emocji i pozwoli nam wcielić się w Kay, dziewczynkę zmieniającą się w potwora, która w czasie swej podróży próbuje dowiedzieć się, co jest przyczyną jej przemiany.

Gra skupi się na sekwencjach zręcznościowych, eksploracji oraz rozwiązywaniu zagadek logicznych. Podróż przez charakterystyczny, stylizowany świat odbędziemy skacząc, biegając oraz pływając łodzią lub wpław. Motywem przewodnim gry ma być samotność, która potrafi zmienić każdego człowieka w prawdziwego potwora. Niestety, nie znamy dokładnej daty premiery, jednak zgodnie z informacją na końcu zwiastuna, tytuł ujrzy światło dzienne na początku 2019 roku.