Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2019, 09:17

autor: ElMundo

Sardynia trafia do Euro Truck Simulator 2 w łatce 1.35

Czeskie studio SCS Software opublikowało łatkę 1.35 do popularnego symulatora ciężarówki – Euro Truck Simulator 2. Gra wzbogaciła się m.in. o mapę wyspy Sardynia, nowe drogi oraz obsługę technologii Razer Chroma.

Sardynia trafia do Euro Truck Simulator 2 w łatce 1.35 - ilustracja #1

Mimo blisko siedmiu lat od premiery, Euro Truck Simulator 2 nadal jest wzbogacany o nową zawartość przez swoich twórców – czeskie studio SCS Software. Po kilku tygodniach testów deweloperzy udostępnili finalną wersję łatki o numerze 1.35.

Łatka 1.35 do ETS2:
  • Mapa Sardynii
  • Poprawki na drogach we Francji i w Niemczech
  • Komendy głosowe w GPS
  • Obsługa Razer Chroma i DirectX 11

Najważniejszą nowością, którą wprowadza nowy patch, jest kompletna mapa Sardynii, pozwalająca na zwiedzenie trzech miast: Cagliari, Olbia i Sassari. To niewielka przestrzeń, ale z pewnością stanowi sporą atrakcję ze względu na malownicze tereny i kręte drogi. Warto jednak pamiętać, że Sardynia jest dostępna tylko dla osób, które zakupiły DLC Italia. Oprócz tego twórcy zdecydowali się na ulepszenie mapy Niemiec, dodanie dwóch dróg we Francji: A10-A6 i A6-N44 (dla posiadaczy DLC Vive la France!), a także poprawę oznakowania w Skandynawii (w ramach dodatku Skandynawia)

Nie zabrakło także nowości w parku maszynowym – pojawiły się m.in. nowe naczepy do przewozu drewna oraz kontenery, jak również podwójne przyczepy w Niemczech i Holandii. Ciekawostką jest także wprowadzenie głosowych komend do modułu GPS oraz usługi awaryjnego dotankowania pojazdu. Ponadto gra wzbogaciła się o obsługę technologii Razer Chroma oraz DirectX 11 – w drugim przypadku tylko w ramach „eksperymentu”.

Łatka o numerze 1.35 została już udostępniona wszystkim, którzy posiadają własną kopię Euro Truck Simulator 2 w serwisie Steam. Pozostali gracze otrzymają do niej dostęp w ciągu najbliższych dni.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2