Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2021, 18:35

autor: hexx0

Reboot serii Saints Row może zostać zapowiedziany na gamescomie

Geoff Keighley zamieścił na Twitterze grafikę z oficjalnej strony serii Saints Row, która sugeruje, że studio Volition pracuje nad rebootem cyklu. Nowa gra prawdopodobnie zostanie zapowiedziana w najbliższą środę podczas wydarzenia OpenNightLive, które otworzy targi gamescom 2021.

14 sierpnia 2019 roku informowaliśmy Was o tym, że trwały prace nad nową odsłoną cyklu Saints Row. Za produkcją, którą branża dość zgodnie ochrzciła mianem „piątki”, miało stać studio Volition, czyli deweloperzy poprzednich gier z serii. Mimo zapewnień, że tytuł jest na dość zaawansowanym etapie tworzenia, przez kolejne dwa lata dostawaliśmy jedynie obietnice, iż z projektu nie zrezygnowano. Wygląda na to, że oczekiwanie na jego oficjalną zapowiedź powoli dobiega końca. Co ciekawe, grafika zamieszczona na stronie marki sugeruje, iż nie otrzymamy Saints Row 5, a reboot serii.

Informacją na ten temat podzielił się na Twitterze znany dziennikarz i prezenter growy Geoff Keighley, który w najbliższą środę, 25 sierpnia o godzinie 20:00 czasu polskiego, poprowadzi wydarzenie OpenNightLive, otwierające targi gamescom 2021. Niemal na pewno oznacza to, że reboot serii Saints Row będzie jednym z głównych dań nadchodzącego pokazu.