filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 28 czerwca 2022, 13:13

autor: Ania Orzech

Są nowe zdjęcia z planu 3. sezonu Wiedźmina; w serialu zobaczymy ikoniczną walkę

Pojawiły się nowe ujęcia z planu jednej z najpopularniejszych produkcji Netflixa. Okazuje się, że w trzecim sezonie serialu Wiedźmin zobaczymy słynną walkę znaną z książek Sapkowskiego.

Netflix/kadr z serialu Wiedźmin

W sieci pojawiły się właśnie nowe zdjęcia z planu trzeciego sezonu serialu Wiedźmin, które udostępnił niezawodny portal Redanian Intelligence. Widzimy na nich, że ekipa filmowa pracuje nad pewną słynną sceną, znaną z książek Andrzeja Sapkowskiego. Dla wielu będzie to z pewnością jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów tej serii.

Geralt kontra Vilgefortz

Od debiutu drugiego sezonu serialu Wiedźmin minęło ponad pół roku. Kontynuacja spotkała się z dość negatywnym odbiorem głównie ze względu na liczne odstępstwa od literackiego pierwowzoru. Kolejna część przygód Wiedźmina nagrywana jest od kwietnia tego roku, jednak dosyć długo w sieci nie pojawiały się żadne interesujące materiały podchodzące z planu produkcji. Dziś w końcu się to zmieniło.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Redanian Intelligence udostępniło szereg zdjęć prezentujących Geralta pojedynkującego się z Vilgefortzem z Roggeveen. Panowie zmierzyli się ze sobą w książce Czas pogardy. Walka ta była jednym najbardziej kultowych momentów powieści Andrzeja Sapkowskiego.

Ekipa serialowa kręciła ujęcia na terenie Zatoki Trzech Klifów znajdującej się w Wielkiej Brytanii, a konkretniej – na południowym zachodzie Walii.

Oczywiście informacja mówiąca o tym, że kręcono pojedynek Geralta z Vilgefortzem nie została oficjalnie potwierdzona, więc wszystko pozostaje w sferze domysłów.

Nie ujawniono jeszcze daty premiery nowych odcinków.