Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 26 maja 2022, 12:50

autor: Ignacy Kruk

Wiedźmin Netflixa w 3. sezonie prawdopodobnie przedstawi fałszywą Ciri

Według doniesień, na planie trzeciego sezonu Wiedźmina pojawiła się Frances Pooley, aktorka, która ma zagrać postać imieniem Teryn. Wiele wskazuje jednak na to, że Teryn to tak naprawdę fałszywa Ciri, która w książkach Sapkowskiego pojawia się na dworze Emhyra var Emreisa.

Źródło: Netflix

Prace nad trzecim sezonem Wiedźmina pewien czas temu ruszyły pełną parą, tymczasem wiele wskazuje na to, że zobaczymy w nim pewną drugoplanową, lecz dość istotną dla fabuły postać z książek Andrzeja Sapkowskiego.

Jak dowiadujemy się z raportu Redanian Intelligence, na planie Wiedźmina pojawiła się Frances Pooley, aktorka, która potencjalnie może wcielić się w fałszywą Ciri, sobowtóra, który w książkach Sapkowskiego zagwarantował Cesarstwu Nilfgaardu poparcie ludu i wojsk Cintry.

Teryn=fałszywa Cirilla?

Według doniesień, Pooley ma grać oryginalną postać imieniem Teryn, lecz jej podobieństwo, wzrost i wiek, które odpowiadają Freyi Allan, zdają się sugerować inaczej. Dowiedzieliśmy się również, że jedna z ról ogłoszonych podczas castingów do nadchodzącego sezonu opisywała postać, która poddana indoktrynacji, miała wierzyć, że jest kimś innym.

Warto dodać, że Pooley nagrywała ostatnio sceny w Langcross Studios, co zbiegło się w czasie z postem serialowego Emhyra, Barta Edwardsa, który zasugerował, że również wraca do odgrywania swojej roli w serialu.

Jeśli chodzi o podobieństwo aktorek, poniżej możecie ocenić je sami.

Wiedźmin Netflixa w 3. sezonie prawdopodobnie przedstawi fałszywą Ciri - ilustracja #1
Freya Allan Źródło: Netflix / Frances Pooley Źródło: kadr z serialu Wersal

Biorąc to wszystko pod uwagę, wiele wskazuje na to, że Pooley faktycznie może być fałszywą Cirillą. Sapkowski w książkach nigdy nie zdradził jej faktycznego imienia, niewykluczone więc, że w serialu będzie to właśnie Teryn. Z drugiej strony, produkcja Netflixa nie unika modyfikowania materiału źródłowego i dodawania oryginalnych postaci, wymyślonych na potrzeby fabuły serialu i tak może być również w tym przypadku.

A co wy sądzicie na ten temat? Wolelibyście, by Teryn była zupełne nową postacią czy sobowtórem z książek?

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.