Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 26 maja 2022, 12:30

Ostatnia szansa na zdobycie Borderlands 3 za darmo w EGS [Aktualizacja]

Przypominamy, że jeszcze do godziny 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store możecie odebrać za darmo egzemplarz gry Borderlands 3. To, jaka pozycja zostanie udostępniona później, jest na razie owiane tajemnicą.

Oferta wygasła. Obecnie na platformie Epic Games Store można zdobyć za darmo Bioshock: The Collection.

W miniony czwartek w Epic Games Store udostępniona za darmo została gra Borderlands 3. Użytkownicy tej platformy mogli przypisywać ją do swoich kont przez ostatnie siedem dni. Oferta wygasa dziś równo o godzinie 17:00 czasu polskiego, zatem jeśli do tej pory nie odebraliście swojego egzemplarza tego tytułu, a jesteście nim zainteresowani, to macie ostatnie godziny, aby to zrobić.

Borderlands 3 jest opracowaną przez studio Gearbox Software kolejną odsłoną kultowego, pełnego humoru cyklu pierwszoosobowych strzelanek typu looter shooter z elementami RPG. Akcja tytułu toczy się w odległej przyszłości, pięć lat po wydarzeniach znanych z „dwójki”. Tym razem głównymi przeciwnikami jest kult Children of the Vault, na czele którego stoją posiadające nadnaturalne zdolności bliźniaki Calypso – Tyreen, i Troy. Przeciwstawić mogą się im jedynie postacie graczy - Amara The Siren, Moze The Gunner, Zane The Operative i FL4K The Beastmaster. Każdy z nich posiada indywidualne umiejętności.

Rozgrywka w Borderlands 3 polega na przemierzaniu zróżnicowanych lokacji, wykonywaniu zadań i eliminowaniu hord przeciwników. Wraz z postępami w zabawie zdobywamy coraz lepsze uzbrojenie, a także rozwijamy zdolności naszych postaci. Bawić się można samotnie lub w trybie kooperacji dla maks. czterech osób.

Pecetowa wersja Borderlands 3 może pochwalić się w serwisie Metacritic średnią ocen na poziomie 81/100 (na podstawie 53 recenzji). Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

Borderlands 3 na platformie Epic Games Store

To, jaka gra zostanie udostępniona bezpłatnie na platformie Epic Games Store jako następna, stanowi jak na razie tajemnicę. Wszystko okaże się jasne o godzinie 17:00. O nowej „darmówce” poinformujemy również w stosownej wiadomości.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store
  2. Borderlands 3 – poradnik do gry