Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 7 grudnia 2017, 10:51

autor: Czarny Wilk

Ryan Reynolds wcieli się w detektywa Pikachu

Obsada Detective Pikachu, filmu aktorskiego z Pokemonami od wytwórni Legendary, niespodziewanie powiększyła się o Ryana Reynoldsa, gwiazdę Deadpoola. Aktor wcieli się w tytułowego stworka.

Detective Pikachu, aktorski film opowiadający o najsłynniejszym Pokemonie rozwiązującym zagadki kryminalne, od chwili zapowiedzi wzbudza spore zaciekawienie. Te u wielu osób może teraz zamienić się w pełnoprawne zainteresowanie, gdyż The Hollywood Reporter potwierdził plotki, według których w tytułowego elektrycznego detektywa wcieli się Ryan Reynolds, gwiazda Deadpoola.

Sympatyczny stworek przemówi głosem Deadpoola - Ryan Reynolds wcieli się w pokemona Pikachu - wiadomość - 2017-12-07
Sympatyczny stworek przemówi głosem Deadpoola

Reynolds za pomocą techniki motion capture zagra Pokemona starającego się pomóc nastolatkowi w odnalezieniu i uratowaniu porwanego ojca. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, w rolę wspomnianego młodzieńca wcieli się Justice Smith, którego mogliśmy oglądać w filmie Papierowe miasta oraz serialu The Get Down. Duetowi pomoże wygadana dziennikarka grana przez Kathryn Newton (Wielkie kłamstewka, Lady Bird, Trzy billboardy za Ebbing, Missouri). Za scenariusz obrazu odpowiadają Alex Hirsch (Wodogrzmoty Małe) i Nicole Perlman (pomagała przy scenariuszu do Strażników Galaktyki), reżyserią zajmie się natomiast Rob Letterman (Potwory kontra Obcy). Zdjęcia do filmu mają się rozpocząć w styczniu 2018 roku.

Reynoldsa w tym roku mogliśmy podziwiać w filmach Life oraz Bodyguard Zawodowiec - Ryan Reynolds wcieli się w pokemona Pikachu - wiadomość - 2017-12-07
Reynoldsa w tym roku mogliśmy podziwiać w filmach Life oraz Bodyguard Zawodowiec

Detective Pikachu będzie luźną adaptacją gry Great Detective Pikachu wydanej na konsolę Nintendo 3DS w Japonii w lutym 2016 roku. Produkcja to klasyczna detektywistyczna gra przygodowa, w której chłopiec imieniem Tim rozwiązuje zagadki kryminalne, współpracując z tytułowym Pikachu. W przeciwieństwie do innych gier z serii Pokemon, w omawianym tytule rażący elektrycznością stworek potrafi posługiwać się ludzką mową.